۱۷ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۲

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی: خدمات پایه و نوع قراردادها یکسان شود

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تشکیل کارگروهی در دبیرخانه شورای عالی بیمه در راستای همسان سازی قراردادهای بیمه ای خبر داد و ابراز امیدواری کرد: طی یک ماه آینده خدمات بیمه پایه و نوع قراردادها یکسان شود.

به گزارش عیارآنلاین، تقی نوربخش روز شنبه در نشست مشترک میان انجمن های علمی پزشکی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با حضور وزیر کار برگزار شد، افزود: براساس دستور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در رابطه با همسان سازی قراردادها، سطح خدمات و حتی نظارت کارگروهی در دبیرخانه شورای عالی بیمه تشکیل شده و امید است که طی یک ماه آینده ضوابط موجود مورد بازنگری قرار گرفته و خدمات بیمه پایه و نوع قراردادها یکسان شود.

نوربخش1

وی در خصوص قرارداد ناهمسان بیمه ها با مراکز طرف قرارداد نظیر داروخانه ها، تصریح کرد: در بحث عقد قراردادها، نظارت ها و حتی سطح خدمات تفاوت های مختصری میان سازمان های بیمه گر پایه وجود دارد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه بیش از هشت داروخانه در سطح کشور با این سازمان قرارداد دارند، گفت: آماده هستیم که به هر داروخانه ای که تقاضا ارائه دهد، قرارداد منعقد کنیم.

وی در خصوص عملکرد انجمن های پزشکی که در این نشست حضور داشتند، گفت: انجمن های پزشکی نظیر ان.جی. او های واقعی ذیصلاح ترین گروه در خصوص اظهار نظر در مورد کتاب ارزشهای نسبی خدمات هستند.

وی تاکید کرد: باید یک بازنگری در خصوص کتاب ارزش های نسبی خدمات صورت گیرد.

وی جامعه پزشکی کشور را جامعه ای خدمتگزار و فرهیخته دانست و گفت: حفظ شئونات پزشکان نباید دستاویز گروه های اندک قرار گیرد زیرا این موضوع می تواند سبب خدشه دار شدن اعتماد جامعه به پزشکان شود.

وی تاکید کرد: حرمت پزشکان در کشور با تلاش و از خودگذشتگی پزشکانی نظیر دکتر قریب ایجاد شده که نباید مورد بی اعتمادی قرار گیرد.

منبع:ایرنا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: