۱۷ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۴

حضور ۳۶ کشور در دومین همایش بین المللی صنعت خودروی ایران

دبیر دومین همایش بین المللی صنعت خودروی ایران پیش بینی کرد با توجه به استقبال و اعلام حضور کشورهای و شرکتهای معتبر خودروسازی و قطعه سازی خارجی برای حضور در این همایش، جمع میهمانان خارجی به بیش از ۳۰۰ نفر از ۳۶ کشور جهان برسد.

به گزارش عیارآنلاین، ساسان قربانی با اشاره با روند اقدامات اجرایی برای هرچه پربار تر برگزار شدن این همایش، افزود: تاکنون استقبال مناسبی از سوی کشورها و شرکت های خارجی خودروسازی و قطعه سازی صورت گرفته است.

دبیر انجمن قطعه سازان- ساسان قربانی

وی تصریح کرد: از ۳۶ کشور دنیا در این همایش شرکت خواهند داشت که بیشترین شرکت کننده ها مربوط به فرانسه با پیش بینی حضور حدود ۶۰ میهمان خارجی خواهد بود.

قربانی اضافه کرد: چین با ۴۰ میهمان، ژاپن با ۲۰ میهمان و کره با ۱۸ میهمان کشورهای بعدی محسوب می شوند که تا کنون بیشترین تعداد شرکت کننده را در این همایش به خود اختصاص داده اند.

به گفته وی؛ همچنین شرکت های خودروسازی و قطعه سازی از سایر کشورها شامل هندوستان، سوئیس، ترکیه، سوئد ،کانادا و … نیز در این همایش حضور خواهند داشت.

دبیر دومین همایش بین المللی صنعت خودروی ایران پیش بینی کرد؛ در هفته های پایانی، تعداد متقاضیان برای حضور در این همایش بین المللی افزایش پیدا کند.

قربانی با اشاره به اینکه جلب همکاریهای بین المللی و جذب مشارکتهای تکنولوژیک و ارائه برنامه ها برای توسعه صنعت خودرو در داخل کشور مهمترین هدف برگزاری این همایش خواهد بود، خاطرنشان کرد: علاوه بر این موارد برگزاری این همایش بین المللی فرصت مناسبی را برای انجام مذاکرات مستقیم شرکتهای خودروسازی داخلی و خارجی فراهم می کند تا زمینه تعاملات و همکاریهای خود را گسترش دهند.

وی یادآور شد: برگزاری همزمان این همایش با نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو نیز که هشتم و نهم آذرماه برپا می شود بستر مناسب را برای آشنایی بیشتر و ارائه دستاوردها، توانمندی ها و ظرفیت های صنعت قطعه سازی کشور فراهم کند.

دومین همایش بین المللی صنعت خودروی ایران، دهم آذر ماه (یکم دسامبر ۲۰۱۴)در محل همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود.

منبع:ایرنا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: