۱۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۱

کاهش ۲.۵ درصدی قیمت اوراق تسهیلات مسکن

قیمت هر ورقه امتیاز تسهیلات مسکن امروز بین ۰.۲ تا ۲.۵ درصد کاهش یافت و اوراق تسهیلات مسکن بهمن ۹۱ با کاهش ۲.۵ درصدی به نرخ ۸۸۶ هزارو ۶۹۰ ریال رسید.

به گزارش عیارآنلاین، بازارهای فرابورس در اولین روز معاملاتی هفته شاهد معامله ۲۰۹ میلیون و ۴۳ هزار ورقه به ارزش هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال در ۳۱ هزار و ۶۱۲ نوبت بود و شاخص آیفکس نیز با ۲٫۰۶ واحد کاهش به ۸۶۳٫۴۲ واحد نزول کرد.

مسکن
همچنین در میان شرکت های فرابورسی بانک دی، شهرسازی باغمیشه و پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان از بیشترین حجم معاملات برخوردار بودند به طوری که به ترتیب ۲۵٫۶ ،۲۱٫۴ و ۲۰٫۱ میلیون سهم آنها توسط سهامداران داد و ستد شد.
بر اساس این گزارش؛ قیمت هر ورقه امتیاز تسهیلات مسکن نیز امروز بین ۰٫۲ تا ۲٫۵ درصد کاهش یافت و اوراق تسهیلات مسکن بهمن ۹۱ با کاهش ۲٫۵ درصدی به نرخ ۸۸۶ هزارو ۶۹۰ ریال رسید.
همچنین در بازار اوراق با درآمد ثابت، بیشترین حجم معاملات به مبادله ۱۱۳ هزار و ۱۱۰ورقه اوراق اجاره رایتل  تعلق داشت.
بر اساس پیام ناظر بازار نیز نماد های معاملاتی اوراق مشارکت شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه و همچنین معدنی و صنعتی گل گهر، پس از پرداخت سود علی الحساب ماهانه اوراق معامله شدند.
از سوی دیگر در بازار ETF، صندوق سرمایه گذاری آساس با معامله ۵۲۹ هزار و ۱۰۵ واحد بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص داد.

منبع:تسنیم

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: