۱۷ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۹
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران مطرح کرد

ابهامات در تهاتر بوستان مادر/ تذکر خود را کتباً خواهم داد

رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌ زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه همچنان ابهاماتی در خصوص بوستان مادر و تهاتر آن وجود دارد، گفت: این موضوع را پیگری خواهم کرد حتی اگر ناچار به مطرح شدن سوال از شهردار شوم.

به گزارش عیارآنلاین، رحمت‌الله حافظی رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌ زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در گفت‌وگویی با انتقاد از عملکرد رئیس و هیئت رئیسه شورای شهر تهران در جلسه گذشته شورا اظهار داشت: علیرغم این که در این جلسه برای بیان تذکر خود درخواست وقت کردم و باید طبق آئین‌نامه داخلی باید آن را مطرح می‌کردم اما ریاست جلسه با آن مخالفت کرد.

بوستان مادر

وی تصریح کرد: در حالی رئیس شورا با تذکر بنده مخالفت کرد که نفر بعدی پشت تریبون قرار گرفت و تذکر خود را مطرح کرد.

حافظی خاطر نشان کرد: بر اساس تبصره ۱۳ بودجه سال ۹۳ سقف اختیارات معاملات شهردار را ۵۰ میلیارد تومان و در بودجه سال ۹۲ نیز این سقف ۴۰ میلیارد تومان بود، اما بر حسب اطلاعات موجود ارزش زمین(بوستان مادر) ۵۰۰ میلیارد تومان است از این رو تذکر به شهردار این است که به استناد به کدام مجوز این تهاتر صورت گرفته است و مستندات خود را به شورای شهر تهران ارائه دهد.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌ زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: این موضوع را به طور جد پیگیری خواهم کرد.

وی ادامه داد: زمین اشاره و مدنظر محلی قرار دارد که ارزش زیادی دارد و در خصوص این زمین ابهاماتی وجود دارد که هنوز برطرف نشده است.

حافظی اظهار داشت: در جلسه آتی شورای شهر تهران، تذکر خود را به صورت کتبی به هئیت رئیسه شورای شهر خواهم داد و توقع دارم همانند آیین نامه به آن رسیدگی شود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌ زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: پس از ارائه تذکر به طوت کتبی، هئیت رئیسه شورا جهت دریافت پاسخ به شهردار ارسال خواهد کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر قانع نشدید چه خواهید کرد، بیان داشت: این موضوع را نیز آیین نامه شورا مشخص کرد و از طریق سوال پیگیری خواهم کرد.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: