۱۱ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۳

کرمان رتبه اول کشور در توسعه زیرساخت‌های مخابراتی

معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: استان کرمان در بحث توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و مخابراتی رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.

به گزارش عیارآنلاین، مرتضی براری در نشست بررسی آخرین وضعیت زیرساخت‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان اظهار کرد: هدف از انجام این سفر پیگیری مصوبات گذشته و بررسی روند پیشرفت کار در پروژه‌ها و تعهدات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان کرمان بوده است.

تجهیزات مخابراتی

وی با بیان اینکه این سفر با هماهنگی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی شکل گرفته است، افزود: خوشبختانه استان کرمان در بحث توسعه زیرساخت‌های مخابراتی رتبه اول را دارد.

معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد: هدف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، توسعه زیرساخت‌ها به منظور ارتقای بهره‌وری و افزایش اشتغالزایی و رفاه حال مردم در سطح کشور و استان کرمان است.

براری با اشاره به اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ۱۵ عنوان طرح را در استان کرمان در دست اجرا و یا در دستور کار دارد، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با همکاری این وزارتخانه، استانداری کرمان و مشارکت بخش خصوصی، این طرح‌های توسعه‌ای را در سطح استان کرمان اجرا کنیم.

وی با بیان اینکه اجرای شبکه ملی اطلاعات، دولت الکترونیک، آموزش الکترونیک سلامت، راه‌اندازی کال سنتر، ایجاد پردیس تولید خدمات برای اپراتورهای موبایل و غیره از جمله این طرح‌ها است، افزود: انتظار می‌رود اجرای پروژه‌های مذکور در استان کرمان اجرا شده و پایان یابد.

معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه اولین مترواینترنت کشور در قالب یک طرح پایلوت در کشور اجرا شده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه نگاه استان کرمان به پروژه‌های مخابراتی و ارتباطی بسیار مثبت است و این امر در پیگیری‌های نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بسیار هویدا است.

منبع:ایسنا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: