۱۰ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۷

کاهش ۵ درصدی قیمت اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس

بازار امتیاز تسهیلات مسکن در روزجاری شاهد افت ۰.۰۷ تا ۵ درصدی بود و هر برگه امتیاز تسهیلات مسکن خرداد ۹۱ با بیشترین کاهش قیمت به ۸۱۷ هزار و ۲۷۵ ریال رسید.

به گزارش عیارآنلاین، امروز در حالی شاخص فرابورس با رشد ۶٫۵ واحدی به کانال ۸۵۷٫۵ واحد رسید که ارزش معاملات در ۲۲ هزار و ۴۵۹ نوبت و جابه جایی ۱۵۷ میلیون اوراق، رقم ۶۷۳ میلیارد ریال را به ثبت رساند.

مسکن
در میان شرکت های فرابورسی نیز امروز بیشترین حجم و ارزش به خرید و فروش ۲۷٫۷ میلیون سهم پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان تعلق گرفت؛ هرچند در پایان هر سهم با کاهش ۰٫۴ درصدی به نرخ ۲۵۰۷ ریال رسید.
در بازار اوراق با درآمد ثابت نیز اوراق اجاره رایتل با خرید و فروش ۶۹ هزار و ۹۲۰ برگه از بیشترین حجم معاملات برخوردار بود.
بر اساس پیام ناظر در روزجاری نماد معاملاتی بانک گردشگری و حق تقدم آن پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام، با محدودیت دامنه نوسان قیمت تا سقف ۵ درصد، معامله شد و نماد معاملاتی اوراق مشارکت شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، به منظور پرداخت سود علی الحساب ماهانه اوراق متوقف شد.
افزون بر این در بازار ETF، بیشترین حجم معاملات به مبادله ۱۰۶ هزار و ۷۲۱ واحد صندوق سرمایه گذاری اطلس اختصاص داشت.
این گزارش می افزاید: بازار امتیاز تسهیلات مسکن شاهد افت ۰٫۰۷ تا ۵ درصدی بود و هر برگه امتیاز تسهیلات مسکن خرداد ۹۱ با بیشترین کاهش قیمت به ۸۱۷ هزار و ۲۷۵ ریال رسید.

منبع:تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: