۷ آبا ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۲
رئیس سازمان امور مالیاتی خبر داد

تحقق ۳۳ هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی در ۷ ماهه امسال

رئیس سازمان امور مالیاتی با اشاره به تحقق ۳۳ هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی در ۷ ماهه امسال گفت: این رقم ۹۵ درصد درآمد پیش‌بینی شده است

به گزارش عیارآنلاین، علی عسکری در حاشیه همایش بازرسان مالیاتی موضوع تبصره ۱ ماده ۹۱ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از رسالت‌های نظام مالیاتی ارتقاء سلامت اداری است چون در این حوزه همکاران ما ارتباط تنگاتنگی با مردم دارند و باید کارشان را به نحو احسن انجام دهند.

رئیس اداره مالیاتی- علی عسگری

رئیس سازمان امور مالیاتی افزود: مؤدیان هم ممکن است با مراجعه به واحدهای مالیاتی با مشکلاتی مواجه شوند که باید برطرف شود.

وی هدف از برگزاری این همایش را هماهنگی بازرسان مالیاتی در چارچوب‌های تعیین شده و برنامه مدون عنوان کرد و افزود: هماهنگی در اجرای برنامه‌ها به ارتقای سلامت اداری و شفافیت منجر می‌شود.

وی با بیان اینکه بحث سلامت اداری و جلوگیری از فساد از گذشته هم وجود داشته است، گفت: در برنامه جدیدی که دنبال می‌کنیم این کار را به صورت منسجم و فراگیرتر سازمان‌دهی کرده‌ایم که نتیجه بهتری بگیریم.

عسکری در مورد درآمدهای مالیاتی ۷ ماهه امسال گفت: حدود ۳۳ هزار میلیارد تومان در ۷ ماهه امسال درآمد محقق شده که ۹۵ درصد برنامه پیش‌بینی شده است.

وی در مورد پیش‌بینی درآمدهای مالیاتی در بودجه سال ۹۴ گفت: مقدمات این کار انجام شده و قرار است با معاونت برنامه‌ریزی ریاست جمهوری جلسات مشترکی در این زمینه برگزار کنیم اما هنوز کار به تعیین عدد و رقم نرسیده است.

وی در خصوص آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی هم گفت: با توجه به آزمونی که در گذشته برگزار شد پارسال با مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری ۵ هزار نفر استخدام شدند و امسال هم ۷ هزار نفر دیگر استخدام خواهند شد.

وی گفت: البته برای ۲ هزار نفر باقی مانده افرادی که در آزمون گذشته شرکت کرده و قبول نشدند، مجددا امسال آزمون برگزار می‌شود.

منبع : فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: