مدیر کل آموزش و پرورش تهران خبر داد

پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته در اسفند با اعتبار ۱۰۵ هزار میلیاردی

مدیر کل آموزش و پرورش تهران گفت: امسال ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از فرهنگیان تهران بازنشسته می‌شوند که پرداخت پاداش پایان خدمت آن‌ها به اعتبار ۱۰۵ میلیارد تومانی نیاز دارد. البته تلاش می‌کنیم با تأمین اعتبار تا اسفند این مطالبات پرداخت شود.

به گزارش عیارآنلاین، اسفندیار چهاربند در گفت‌وگویی در خصوص پرداخت مطالبات حق‌التدریس فرهنگیان اظهار داشت:‌مطالبات حق التدریس فرهنگیان تا اردیبهشت پرداخت شده و از سال تحصیلی گذشته حق‌التدریس یک ماه باقی‌مانده است که در صورت تأمین اعتبار توسط دولت،‌ حق‌التدریس باقی مانده فرهنگیان توسط آموزش و پرورش پرداخت می‌شود.

اسفندیار چهاربند

وی در خصوص پرداخت حق‌الزحمه امتحانات نهایی خرداد گفت: حق‌الزحمه امتحانات نهایی پرداخت شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش تهران در پاسخ به این پرسش «امسال چه تعداد از فرهنگیان در شهر تهران بازنشسته می‌شوند و پاداش پایان خدمت آن‌ها چه زمانی پرداخت خواهد شد؟» عنوان کرد:‌ امسال ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از فرهنگیان شهر تهران بازنشسته می‌شوند که برای پرداخت پاداش پایان خدمت این فرهنگیان اعتباری حدود ۱۰۵ میلیارد تومان نیاز است. تلاش می‌کنیم با تأمین اعتبار تا اسفند این مطالبات را پرداخت کنیم.

چهاربند گفت: مطالبات بازنشستگان در سال گذشته نیز به طور کامل تسویه شده است.

منبع: تسنیم

۱ دیدگاه

  1. ناشناس :

    عید نزدیک است بازنشستگان سال ۹۳ منتظر پرداخت پاداش هستند مسولین دولت تدبیر وامید ظلم بس است بعد از ۱۷ ماه آیا وقت آن نرسیده که حقوق این فراموشدگان را بدهید

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: