۱۹ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۳

تغییری در قانون سهام عدالت انجام نشده است/ روش اجرا باید تابعی از قانون باشد

رئیس فراکسیون تعاون مجلس در مورد اقدامات دولت برای تغییر ماهیت سهام عدالت گفت: ما از دولت قانون‌مدار انتظار داریم که قانون را رعایت کند و به صلاح نیست که برخی سلایق را به قانون تحمیل کنند.

به گزارش عیارآنلاین، ایرج ندیمی در گفت‌وگویی در مورد مسائل اخیر مطرح شده درباره سهام عدالت از سوی دولت اظهار داشت: به طور طبیعی همه باید به قانون وفادار باشند و هفته گذشته هم شاهد بودیم پیشنهادی که از سوی دولت در این زمینه مطرح شد و در مجلس رأی نیاورد و فوریتش به تصویب نرسید.

ندیمی- کمیسیون اقتصاد مجلس

رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنابراین نباید در روش اجرا، قانون را زیر پا بگذاریم و روش اجرای هر اقدامی باید تابعی از قانون باشد.

وی گفت: تا وقتی که نقش سهامداری یک تعاونی حذف نشده، ما باید آن را به رسمیت بشناسیم.

ندیمی تصریح کرد: ما از دولت قانون‌مدار انتظار داریم که قانون را رعایت کند و هیچ‌کس حق ندارد، تحت هر عنوانی خلاف قانون عمل کند و انتظار این است که همه تابع محض قانون باشند.

وی در مورد واکنش مجلس به این مسئله گفت: ما حتما این موضوع را با وزیر اقتصاد و مسئولان ذیربط در میان می‌گذاریم، تا پاسخ آنها را هم در این زمینه بشنویم.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: هیچ‌کس حق ندارد حقوق تعاونی‌های سهام عدالت را در این زمینه زیر پا بگذارد.

ندیمی با بیان اینکه تاکنون هیچ تغییری در قانون سهام عدالت انجام نشده، گفت: برای حفظ حرمت دولت صلاح نیست که برخی افراد سلایق خود را به قانون تحمیل کنند.

منبع: فارس

تلگر

چهره‌

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: