۱۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۸
فانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی:

ادامه تحصیل معلمان دارای مدرک معادل از نظر ضوابط وزارت علوم با مشکل مواجه است

وزیر آموزش و پرورش گفت: ادامه تحصیل معلمان دارای مدرک معادل از نظر ضوابط وزارت علوم با مشکل مواجه است، درخواست ما این است در راستای عدالت آموزشی مشکل این معلمان توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی حل شود.

به گزارش عیارآنلاین به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علی اصغر فانی با بیان این مطلب که ادامه تحصیل معلمان دارای مدرک معادل از نظر ضوابط وزارت علوم با مشکل مواجه است، اظهار داشت: در راستای برقراری عدالت آموزشی خواسته وزارت آموزش و پرورش آن است که مشکل این دسته از معلمان توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی حل شود.

فانی

وی افزود: درخواست ما این است که در صورت پذیرش این دسته از معلمان در آزمون ورودی مقاطع بالاتر تحصیلی، آنان مجبور به گذراندن دروس پیش‌نیاز نباشند.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: معلمان برای ایفای وظایف نیازمند تقویت بنیه علمی خود هستند و سیاست این وزارتخانه هم بر بهسازی نیروی انسانی خود در چهارچوب سند تحول بنیادین آموزش و پرورش استوار است.

پس از سخنان وزیر آموزش و پرورش و اظهارنظر اعضا، مقرر شد تا پیشنهادها و راهکارهای خود را، پس از جمع بندی به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال شود.

منبع : تسنیم

تلگر

چهره‌

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: