عضو کمیسیون عمران مجلس:

آخوندی هفته آینده گزارش قطعی سقوط آنتونوف ۱۴۰ را به مجلس می‌دهد

عضو کمیسیون عمران مجلس با اعلام اینکه وزیر راه و شهرسازی هفته آینده گزارش نهایی سقوط هواپیمای آنتونوف۱۴۰ را به مجلس ارائه می‌دهد، گفت:‌جلسه دیروز کمیسیون عمران با آخوندی با محوریت طرح جامع مسکن برگزار شد، اما مباحث به سمت حمل‌ونقل رفت.

به گزارش عیارآنلاین، علی‌نعمت چهاردولی در گفت‌وگویی اظهار کرد: در جلسه دیروز مقداری بحث به سمت حمل ونقل آمد و مقرر شد گزارش نهایی مربوط به سقوط هواپیمای آنتونوف ۱۴۰ هواپیمایی سپاهان هفته آینده یعنی یکشنبه یا سه‌شنبه توسط وزیر راه و شهرسازی به مجلس ارائه شود.

علی نعمت چهاردولی

وی با بیان این‌که قرار بود دیروز به بحث طرح جامع مسکن و ابهامات موجود در آن پرداخته شود، تصریح کرد: قرار شد هفته آینده با حضور مجدد وزیر راه و شهرسازی در مجلس بحث مسکن به‌طور اساسی بررسی شود.

وی خاطرنشان کرد:‌ آخوندی در رابطه با طرح جامع مسکن توضیحاتی را ارائه کرد، اما مقرر شد وزیر راه‌وشهرسازی یکشنبه یا سه‌شنبه هفته آینده با حضور در مجلس به ابهامات طرح مذکور پاسخ دهد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که در رابطه با زمان رونمایی از طرح جامع مسکن بحثی نشد، تاکید کرد:‌ گزارش قطعی سانحه هوایی سقوط هواپیمای آنتونوف ۱۴۰ نیز هفته آینده توسط وزیر راه و شهرسازی ارائه می‌شود.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: