۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۰

تجمع چندین باره مربیان پیش دبستانی این بار مقابل نهاد ریاست جمهوری

مربیان پیش دبستانی برای چندمین بار مقابل نهاد ریاست جمهوری تجمع اعتراضی همراه با سکوت برگزار کردند.

به گزارش عیارآنلاین، مربیان پیش دبستانی امروز هم با تجمع چندین باره و این بار مقابل نهاد ریاست جمهوری تجمع اعتراضی برپا کردند.

آموزش و پرورش - مدرسه

مربیان پیش دبستانی بر اساس مصوبه مجلس قرار بود تعیین تکلیف شوند و برای آنها آزمون استخدامی برگزار شود که بنا به گفته مسئولان وزارت آموزش و پرورش هیچ گونه ردیف استخدامی برای این افراد وجود ندارد.

یکی از مربیان پیش دبستانی در گفت‌وگویی گفت: بیش از ۱۰۰ نفر از مربیان هستیم که امروز مقابل نهاد ریاست جمهوری و در خیابان پاستور تهران تجمع کرده‌ایم.

وی افزود: به دلیل اینکه ظاهراً یکی از مسئولان اداری نهاد ریاست جمهوری از دنیا رفته است، قصد داریم تا تجمع امروز همراه با سکوت باشد اما بنر مربوط به خواسته هایمان را در دست داریم.

این مربی پیش دبستانی گفت: این احتمال وجود دارد با اضافه شدن جمعیت عصر امروز مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش این تجمع را ادامه دهیم.

به گزارش فارس، به نظر می‌رسد در این برهه از زمان یکی از اقداماتی که می‌تواند شرایط کنونی را تغییر دهد، تشکیل کارگروهی متشکل از مسئولان وزارت آموزش و پرورش، دولت و مجلس شورای اسلامی است تا مشکل این افراد به نحو شایسته‌ای با حفظ حرمت، رسیدگی شود.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: