۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۱
دقایقی پیش آغاز شد

تجمع ۱۰۰۰ نفری مربیان پیش دبستانی این بار مقابل وزارت آموزش و پرورش

مربیان پیش دبستانی در تجمع ۱۰۰۰ نفری این بار در مقابل وزارت آموزش و پرورش برای رسیدگی به مشکلاتشان جمع شدند.

به گزارش عیارآنلاین، وضعیت مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش و عدم شفافیت در برگزاری یا عدم برگزاری آزمون استخدامی برای مربیان پیش دبستانی این بار آنها را مقابل وزارت آموزش و پرورش جمع کرده است.

آموزش و پرورش - مدرسه

این مربیان همچنین روز گذشته تجمع چندین ساعته‌ای در مقابل ساختمان نهاد ریاست جمهوری داشتند و در نهایت به نتیجه خاصی نرسیدند.

یکی از مربیان پیش دبستانی در گفت‌وگویی گفت: هم‌اکنون بیش از ۱۰۰۰ نفر از مربیان پیش دبستانی در مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش تجمع کرده‌ایم و خواهان احقاق حقوق خود هستیم.

وی افزود: فردی از وزارت آموزش و پرورش که خود را زندی معرفی کرده بود در میان مربیان آمد و می‌خواست که تجمع کنندگان به داخل سالن اجتماعات وزارت آموزش و پرورش منتقل شوند که این کار را انجام ندادیم.

به گزارش فارس، دوسال پیش مجلس شورای اسلامی مصوبه ای مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی برای مربیان پیش دبستانی تصویب کرد اما وزارت آموزش و پرورش دلیل عدم برگزاری آزمون را نداشتن ردیف استخدامی عنوان می‌کند و این افراد در بلاتکلیفی به سر می‌برند.

منبع: فارس

۱ دیدگاه

  1. نازی :

    واقعا زشته که این همه مربی را مثل گداها گوشه خیابان کشوندند .منم مربی هستم میدونید وقتی بچه های همین اقایون به کلاسهای ما میان چطور خودشون و مردم جلو پامون بلند میشن و احترام میگذارند.درسته این افراد شریف رو به این وضع دربیارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: