۲۶ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۵

امضای تفاهم‌نامه بین سازمان نظام دامپزشکی و سازمان امور مالیاتی کشور

با امضای تفاهم‌نامه مالیاتی بین سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران و سازمان امور مالیاتی کشور اظهارنامه‌های تسلیمی هر یک از اعضای سازمان نظام دامپزشکی با رعایت مقررات و شرایط مربوطه مشمول طرح خود اظهاری قرار می‌گیرد.

به گزارش عیارآنلاین به نقل از سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران، این سازمان به منظور ترویج و گسترش اخذ مالیات عادلانه، تفاهم‌نامه مالیاتی ویژه اعضای این سازمان را با سازمان امور مالیاتی کشور به امضا رساند.

سازمان دامپزشکی

این تفاهم‌نامه که دستورالعمل خود اظهاری درآمد مشمولان مالیات و مالیات عملکرد اعضای سازمان نظام دامپزشکی را در سال ۱۳۹۲ تعیین می‌کند، چهارشنبه ۲۵ تیرماه به امضای محمدرضا صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی و علی عسکری رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور رسید.

براساس مفاد این تفاهم‌نامه، کلیه متقاضیان استفاده از تسهیلات این تفاهم‌نامه مالیاتی، باید نسبت به تهیه گواهی امضای دیجیتال (از دفاتر اسناد رسمی) اقدام و اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال ۱۳۹۲ را در موعد مقرر قانونی یعنی ۳۱ تیرماه امسال تسلیم سازمان امور مالیاتی کشور نمایند.

منبع : فارس

۱ دیدگاه

  1. شروین رضایی :

    با سلام
    خدا لعنت کنه باعث و بانی این قرار داد رو من یک دامپزشکم و تازه مطبم داشت میگرفت که به خاطر این تفاهم نامه لعنتی مجبور به تعطیل کردن و خانه نشین شدن شدم چرا که درامد مطب خرج خودمم هم به زور میشد چه برسه به مالیات
    الان مرغدار با درامد بالا معاف از مالیاته من با درامد حداقل که از کارگر روز مزد هم کمتره باید مالیات بدم این عدالته واقعا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: