۲۲ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۳
در گفت‌وگو با معاون وزیر اقتصاد تشریح شد

آخرین وضعیت سهام میلیون‌ها نفر مشمول سهام عدالت/ پیشرفت طرح آزاد‌سازی سهام عدالت در دولت

رئیس سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به آخرین وضعیت مشمولان سهام عدالت گفت: طرح آزاد‌سازی سهام سهام عدالت در حال پیشرفت و رو به رشدی قرار دارد که امیدواریم با همکاری نمایندگان مجلس و عزم دولت زودتر از موعد نهایی شود.

به گزارش عیارآنلاین ، سید‌ میرعلی‌ اشرف عبدالله پوری حسینی در پاسخ به این سوال که آیا طرح آزاد‌سازی سهام عدالت نهایی شد، اظهار داشت: هنوز چیزی مشخص نیست، اما تلاش می‌کنیم طرح آزاد‌سازی سهام عدالت را زودتر از موعد به تصویب برسانیم.

میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی

وی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در سازمان خصوصی‌سازی و وزارت اقتصاد گفت: هر هفته جلساتی در سازمان و وزارتخانه برگزار می‌شود، تا مرحل پیشرفت آن طی شود.

معاون وزیر اقتصاد از اظهار‌نظر و احساس مسئولیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به سهام عدالت تقدیر و قدردانی کرد.

عبدالله پوری حسینی با بیان اینکه طرح آزاد‌سازی سهام عدالت به شکل مناسبی نهایی و عرضه خواهد شد، گفت: البته طرح سازمان خصوصی‌سازی پیش از این تقدیم دولت شده بود و اکنون پیشنهادات بسیاری در این زمینه ارائه شده و امکان دارد طرح اولیه با طرح نهایی تغییرات محسوسی داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان زمان خاصی را برای آزاد‌سازی سهام عدالت اعلام کرد، گفت: فعلا نمی‌توان زمان خاصی برای آن اعلام کرد، اما این طرح در مراحل نهایی قرار داشته و نسبت به گذشته پیشرفت و رشد خوبی دارد.
منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: