۲۱ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۲
نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در ایران

صندوق جمعیت سازمان ملل متحد موافق سیاست‌های افزایش جمعیت ایران است

نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در ایران با اعلام اینکه صندوق جمعیت سازمان ملل متحد موافق سیاست‌های افزایش جمعیت ایران است، گفت: همه بندهای این سیاست‌ها مورد نظر ماست.

به گزارش عیارآنلاین ، محمت هولکی‌اوز در گفت‌وگویی، در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در ایران موافق سیاست‌های افزایش جمعیت در ایران است یا خیر و اینکه آیا از این سیاست‌ها حمایت می‌کند، اظهار داشت: این صندوق موافق سیاست‌های افزایش جمعیت ایران است و هرکدام از ۱۴ بند این سیاست‌ها مورد موافقت ماست.

نماینده سازمان ملل- محمت هولکی اوز

وی افزود: نه‌تنها این سیاست‌ها مورد موافقت ماست بلکه از سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری نیز حمایت می‌کنیم.

نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در ایران در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر “آیا از سیاست‌های تشویقی افزایش جمعیت در کشورهای مختلف مانند روسیه، کانادا، انگلیس و کشورهای دیگر حمایت می‌کنید یا خیر؟” تصریح کرد: ما به سیاست‌های تشویقی و غیرتشویقی کاری نداریم و اعتقادمان این است که زن و شوهر باید آگاهانه برای فرزندآوری اقدام کنند.

هولکی‌اوز اضافه کرد: اینکه برخی کشورها اقدام به اجرای سیاست‌های تشویقی کرده‌‌اند به خودشان مربوط است و باید سؤالات این‌گونه را از سفارت‌های آنها پرسید، نظر ما فرزندآوری آگاهانه است.

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: