۱۰ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۷

افزایش خطوط اعتباری حمایت از شرکت‌های دانش بنیان به ۲ هزار میلیاردتومان

معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری از عقد قرارداد برای افزایش خطوط اعتباری حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد و گفت: درنظر داریم خطوط اعتباری را به ۲ هزار میلیارد تومان برسانیم.

به گزارش عیارآنلاین به نقل از خبرگزاری فارس ، علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در گفت‌وگویی گفت: در حال برنامه‌ریزی برای عقد قرارداد با چند بانک برای افزایش اعتبارات خطوط اعتباری حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان هستیم.

علیرضا دلیری

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی صورت پذیرفته قصد داریم میزان خطوط اعتباری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان را به ۲ هزار میلیارد تومان برسانیم، گفت: در حال حاضر به میزان یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان خط اعتباری برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد شده است.

دلیری اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی قرار بود تا پایان امسال ۲ هزار میلیارد تومان خط اعتباری ایجاد کنیم که با چند قرارداد دیگر این میزان محقق می‌شود و در صورت نیاز سعی داریم این خطوط را افزایش دهیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری گفت: همچنین با ستاد صندوق ضمانت نیز قراردادی منعقد کرده‌ایم که بر اساس آن ضمانت‌نامه‌هایی برای شرکت‌های دانش‌بنیان صادر می‌شود تا برای دریافت وام از بانک‌ها مشکل ضمانتی نداشته باشند .

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: