۸ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۷

کارگران دارای گواهینامه مهارت از اولویت کاری برخوردار هستند

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران گفت: کارگرانی که دارای گواهینامه مهارت هستند از اولویت به کارگیری در واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی برخوردار هستند.

به گزارش عیارآنلاین ، حمیدرضا خانپور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران، در خصوص ضرورت طی کردن دوره های مهارتی برای کارگران فعال در بخش های مختلف گفت: کارگرانی که با طی کردن دوره‌های مهارتی موفق به کسب گواهینامه های مهارت می شوند از اولویت به کارگیری در واحدهای مختلف صنعتی و خدماتی برخوردار خواهند شد.

حمیدرضا خانپور -مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

وی افزود:همچنین کارگران فعال در بخش ساختمان سازی نیز با افزایش مهارت علاوه به افزایش کیفیت کاری شان می توانند راه‌های درآمدیشان را نیز افزایش دهند.

خانپور در ادامه تصریح کرد: علاوه بر کارگران فاقد مهارت کافی کارگران ماهر نیز باید در دوره‌های بازآموزی مهارت شرکت کنند تا براساس تغییر مدل‌های کسب و کار آموزش‌های لازم را ببینند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران خاطر نشان کرد:کارگردانی که دارای کارت مهارت باشند و آموزش‌های لازم را نیز از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای فرا گیرند با تائید اشتغال آنها از خدمات تامین اجتماعی در بخش‌های مختلف بهره‌مند می شوند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: