لغو آزمون استخدامی معلمان پیش دبستانی از سوی وزیر آموزش و پرورش غیرقانونی است

استخدام معلمان پیش دبستانی قانون شده است بنابراین لغو آزمون استخدامی این معلمان از سوی وزیر آموزش و پرورش غیر قانونی است و باید به وضعیت آنها رسیدگی شود. نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: آزمون استخدامی معلمان پیش دبستانی بدون دلیل قانونی لغو شده است بنابراین باید به وضعیت استخدامی این معلمان […]

استخدام معلمان پیش دبستانی قانون شده است بنابراین لغو آزمون استخدامی این معلمان از سوی وزیر آموزش و پرورش غیر قانونی است و باید به وضعیت آنها رسیدگی شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: آزمون استخدامی معلمان پیش دبستانی بدون دلیل قانونی لغو شده است بنابراین باید به وضعیت استخدامی این معلمان رسیدگی کرد.

به گزارش ایلنا، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: در حال حاضر بسیاری از زنان و مردان تحصیل کرده کشور به دلیل لغو آزمون استخدامی معلمان پیش دبستانی جلوی درب مجلس تجمع کرده‌اند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استخدام معلمان پیش دبستانی قانون شده است بنابراین لغو آزمون استخدامی این معلمان از سوی وزیر آموزش و پرورش غیر قانونی است و باید به وضعیت آنها رسیدگی شود.

منبع: فرهنگیان نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: