۸ خرد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۱

بانک مسکن به اظهارات سرپرست شرکت عمران پردیس واکنش نشان داد

روابط عمومی بانک مسکن به اظهارات مدیرعامل شرکت عمران پردیس در خصوص توقف هزینه آمادسازی مسکن مهر توسط این بانک پاسخ داد.

به گزارش عیارآنلاین به نقل از تسنیم، روابط عمومی بانک مسکن به اظهارات مدیرعامل شرکت عمران پردیس در خصوص توقف هزینه آمادسازی مسکن مهر توسط این بانک پاسخ داد.

در جوابیه بانک مسکن آمده است؛ «با عنایت به درج مطلبی در سایت با عنوان «بانک مسکن پرداخت هزینه آماده‌سازی مسکن مهر از محل آورده متقاضی را متوقف کرد» روابط عمومی بانک مسکن به منظور تنویر افکار عمومی جوابیه‌ای ارسال می‌دارد که خواهشمند است بر اساس قانون، ترتیبی اتخاذ نمایید تا پاسخ این بانک در همان صفحه در اسرع وقت درج گردد؛

بانک مسکن برای تامین مالی واحدهای مسکونی طرح مهر تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد. بانک مسکن همچون گذشته تمامی تلاش خود را جهت تکمیل واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر نه تنها در شهر پردیس بلکه در تمامی مناطق کشور به کار گرفته و تاکنون از هیچ کوششی فروگذار ننموده است.

بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی در بخش مسکن، همچون گذشته به منظور خانه‌دار کردن مردم و ایجاد سرپناه برای اقشار گوناگون جامعه به خصوص قشر آسیب‌پذیر، تلاش می‌کند.

شایان ذکر است تا به حال بانک مسکن به عنوان بانک عامل در پرداخت تسهیلات مسکن مهر نسبت به تامین مالی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی، مبلغ ۴۷۷ هزار میلیارد ریال قرارداد مشارکت منعقد کرده است.»

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: