۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۴

رونمایی از شبکه نخبگان سایت عیارآنلاین

فرایند عضویت در شبکه نخبگان عیار بدین طریق است که نویسندگان می‌توانند مطلب تولیدی خود را (مطالبی که پیرامون مسایل مطرح شده در سایت عیارآنلاین است) همراه با عکس چهره به پست الکترونیکی این سایت به آدرس info@ayaronline.ir ارسال نمایند که پس از تایید به اسم نویسنده منتشر خواهد شد.

به گزارش عیارآنلاین– شبکه نخبگان سایت عیارآنلاین شنبه این هفته، همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر رونمایی شد. این شبکه امکان عضویت تحلیل‌گران، کارشناسان و اساتیدی که پیرامون مسایل اساسی کشور تولید محتوا می‌کنند را فراهم آورده است. هدف از راه‌اندازی این بخش، تعامل دو طرفه میان سایت عیار و نویسندگان، بستری برای شناخت بیشتر تحلیل‌گران توسط مخاطبین و نیز بستری جهت همفکری و تضارب آراء اعضای شبکه است.

این شبکه هم اکنون بالغ بر 140 عضو در رشته های مختلف «علم و فناوری»، «اقتصاد»، «نفت و انرژی»، «مسکن و راه‌سازی»، «کشاورزی»، «صنعت و تجارت» و… دارد که به صورت یادداشت های اختصاصی یا بازنشری با این سایت همکاری می‌کنند.

هم اندیشی نخبگان عیار

از آنجا که هدف این سایت رصد و پایش سیاست های کلان نظام، انتشار تحلیل های به روز و علمی در زمینه موارد بالا و کمک به تصمیم گیری و تصمیم سازی عقلایی مسئولین می باشد، صاحب نظران در رشته های مختلف می توانند به عضویت در این شبکه در آمده و به مشارکت فعال خود در فضای رسانه ای کمک نمایند. بر این اساس، سایت عیارآنلاین از انتشار مطالب بازنشری نویسندگان که در سایت های دیگر به نمایش درآمده است نیز استقبال می کند. فرایند عضویت در شبکه نخبگان عیار بدین طریق است که نویسندگان می توانند مطلب تولیدی خود را (مطالبی که پیرامون مسایل مطرح شده در سایت عیارآنلاین است) همراه با عکس چهره به پست الکترونیکی این سایت به آدرس info@ayaronline.ir ارسال نمایند.

مطلب ارسال شده توسط مدیران سایت بررسی شده و در صورت تایید به اسم نویسنده منتشر خواهد شد. به این طریق فرد عضو عادی شبکه نخبگان عیار می‌شود.

هم اندیشی نخبگان عیار

رونمایی از این شبکه با حضور تعدادی از اعضای برتر، در دفتر این سایت برگزار گردید.

در ادامه عکسهایی از این هم اندیشی را مشاهده می‌کنید.

هم اندیشی نخبگان عیار هم اندیشی نخبگان عیار هم اندیشی نخبگان عیار

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: