۴ خرد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۲
سرپرست شرکت عمران پردیس

بانک مسکن پرداخت هزینه آماده‌سازی مسکن مهر از محل آورده متقاضی را متوقف کرد

بانک مسکن به تازگی پرداخت هزینه آماده سازی پروژه‌های مسکن مهر از محل آورده متقاضیان را متوقف کرده است، این اقدام بانک مسکن باعث توقف پروژه ها می شود.

به گزارش عیارآنلاین حسن ولی‌پور، سرپرست شرکت عمران پردیس در گفت‌وگو با تسنیم درباره اطلاعیه شب گذشته شرکت عمران پردیس که در آن نسبت به اقدامات بانک مسکن و احتمال توقف پروژه‌های مسکن مهر پردیس هشدار داده بود، اظهار داشت:‌در تاریخ سوم اردیبهشت سال جاری بانک مسکن در نامه‌ای به شماره ۱۰۳۸ با امضای مدیر شعب شمال شرق این بانک به شرکت عمران پردیس اعلام کرد که دیگر از محل آورده متقاضیان برای آماده‌سازی (امکانات زیربنایی) پروژه‌های مسکن مهر پرداخت نمی‌شود.

حسن ولی پور

در دو سال اخیر بانک مسکن همواره برای آماده سازی واحدهای مسکن مهر از محل آورده متقاضیان پرداختی داشته است، این در حالی است که از اردیبهشت ماه این بانک دیگر این کار را انجام نمی‌دهد.

این در حالی است که نه بخشنامه قبلی در این زمینه لغو شده و نه این‌که وزیر راه و شهرسازی دستوری در این رابطه داده است.

ناظران نیز اعلام کرده‌اند دیگر هیچ دستور کاری را امضا نمی‌کنند، بر اساس قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن هزینه آماده سازی مسکن مهر باید از محل آورده متقاضیان تامین شود، اما بانک مسکن با نامه سوم اردیبهشت از این کار جلوگیری کرده است.

به گفته ولی‌پور، اقدام بانک مسکن باعث توقف ساخت پروژه‌های مسکن مهر می‌شود.

۱ دیدگاه

  1. farhad :

    سلام علیکم ؛
    حاشیه روی نمی کنم ؛ چرا آقای ح- و که سرپرست شرکت پردیس شده به خودش اجازه می ده راجع به مسکن مهری که مردم با فروختن فرش زیر و پا و دار و ندارشون بهش امید بستن اینطور حرف بزنه ؟ اگه مسکن مهر متوقف بشه ایشون حقوق چندین میلیونی که الآن داره از محل آورده متقاضیای مسکن مهر به به دوستان و آشنایانش ( که بعد از تصدی این پست حدود ۳۰ نفرشون رو در شرکت پردیس مشغول بکار کرده) از کجا تأمین می کنه ؟ مگه این آقا چی کارس که میخواد مسکن مهر رو تعطیل کنه ؟ این آقایی که در چند جای مختلف به صراحت علاقه قلبیش رو نسبت به رضا شاه جلاد و عملکردش به زبون آورده آیا صلاحیتش برای تصدی این پست احراز شده ؟ آیا حرف های آقای ح – و باعث دلسردی مردم از وعده های دولت نمی شه ؟ یعنی تمام تصمیمات دولت قبل اشباه بوده و تمام تصمیماتی که الآن گرفته می شه درسته ؟ در این مقطع حساس که رسانه ها و بلندگوی استکبار به دتبال کوچکترین خبر از وضع داخلی ایرانه تا اون را با پوشش خبری وصیع و بزرگ نمایی و تحلیل دروغی به تمام دنیا مخابره کنه ؛ آیا حرف های آقای ح – و آب به آسیاب دشمن نمی ریزه و برای رسانه های استکباری خوراک خبری تهیه نمی کنه ؟ چرا دستگاه های نظارتی با این موضوع برخورد قاطع نمی کنن ؟ این آقا بر چه مبنایی داره به سرپرست فاز ۸ ماهیانه ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان خقوق می ده ؟ آیا این کار قانونیه که این مبلغ از محل آورده متقاضیان مسکن مهر پرداخت بشه ؟ مگه این تصمیمات کلان در هیأت محترم دولت نباید اتخاذ بشه ؟ یعنی آقای ح – و سخنگوی هیأت دولته ؟ مسئولین محترم دولت تدبیر و امید خواهشاٌ به این موضوع رسیدگی کنید . والسلام

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: