۷ خرد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۰

گزارش تصویری عیارآنلاین از پنجمین همایش ارتقای توان داخلی

پنجمین همایش ارتقای توان داخلی با هدف شناسایی، ارائه و مستندسازی تجارب و درس آموخته‌ها در حوزه ارتقای توان داخلی، بسترسازی برای ایجاد شبکه دانشی بین حوزه‌ای با هدف ارتقای بنگاه‌های صنعتی و تولیدات داخلی، نهادینه‌سازی الگوی ارزش‌گذاری و ارزیابی پروژه‌های ملی در کشور و ایجاد روحیه خودباوری و ترویج استفاده از تولیدات ملی برگزار شد.

به گزارش عیارآنلاین، پنجمین همایش ارتقای توان داخلی با رویکرد ارائه تجارب و دستاوردهای موفق داخلی در روزهای ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد. این همایش دو روزه با هدف شناسایی، ارائه و مستندسازی تجارب و درس آموخته‌ها در حوزه ارتقای توان داخلی، بسترسازی برای ایجاد شبکه دانشی بین حوزه‌ای با هدف ارتقای بنگاه‌های صنعتی و تولیدات داخلی، نهادینه‌سازی الگوی ارزش‌گذاری و ارزیابی پروژه‌های ملی در کشور و ایجاد روحیه خودباوری و ترویج استفاده از تولیدات ملی برگزار شد.

ارتقای توان داخلی بر پایه درس‌آموزی از پروژه ها، ایجاد و ارتقای شبکه‌های دانشی در صنایع کشور، شاخص‌گذاری و ارزیابی کمی و کیفی مدیریت و اجرای پروژه‌های ملی و اکتساب، رسوب و اشتراک دانش و تجربه از محورهای این همایش است. همچنین هم‌افزایی بین حوزه‌ای برای بهره‌گیری حداکثری از توانمندی‌های داخلی، شناسایی نقاط ضعف و قوت، فرصتها و تهدیدهای شرکت‌های داخلی، بومی‌سازی فناوری و مدیریت نوآوری و مدیریت زنجیره تأمین در شرایط تحریم از دیگر محورهای این همایش اعلام شده بود.

در این همایش، مدیران و کارشناسانی مانند دکتر رضا روستا آزاد، رئیس دانشگاه صنعتی شریف؛ مهندس غلامرضا عادل زاده مدیر عامل شرکت ساختمان و نصب صنایع پتروشیمی؛ دکتر سعید پاک سرشت، مدير پژوهش و فناوري شرکت ملي گاز ايران؛ حمیدرضا فولادگر، رئیس کمیسیون ویژه اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی؛ محسن صالحی نیا، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ مهندس علی یقطین، رئیس مركز مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتی شريف و مهندس محمدرضا خواجی، مدیر پژوهش مركز مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتی شريف حضور داشتند.  

1

ساخت داخل-2

ساخت داخل-3

 

 

عادل زاده

 

فولادگر

 

فروتنی

 

خواجی

 

پاک سرشت

 

روستا آراد

 

روستا آزاد

یقطین

 

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: