۳ خرد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۰

احداث تونل بهشت آباد، وزیر نیرو را به استیضاح خواهد کشاند

نماینده مجلس: در صورتی که وزارت نیرو همچنان اصرار به حفر تونل بهشت آباد داشته باشد، استیضاح وزیر کلید خواهد خورد.

به گزارش عیارآنلاین، نایب‌رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ایانا با اعلام این خبر گفت: هرچند وزیر نیرو طی هفته‌های گذشته بارها به کمیسیون کشاورزی مجلس آمده است، اما به‌نظر می‌رسد تحت فشارهای پیرامونی، به‌دنبال انتقال آب کارون است.

چیت چیان

ناصر صالحی‌نسب افزود: نمایندگانی که در هنگام تدوین بودجه در مجمع استان خوزستان استعفا داده‌اند، اکنون در قبال انتقال آب کارون سکوت نخواهند کرد و این اقدام می‌تواند خط قرمز وزارت نیرو باشد.

وی خاطرنشان کرد: همه نمایندگان خوزستان، قومیت‌ها و نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری با احداث تونل بهشت‌آباد مخالفت دارند و در صورتی که وزارت نیرو همچنان اصرار به حفر این تونل داشته باشد، استیضاح وزیر کلید خواهد خورد.

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استان خوزستان بعد از جنگ صدمات جبران‌ناپذیری را متحمل شده است و هرگز نتوانسته به پویایی پیش از جنگ نایل شود و طی ۳۰ سال گذشته نیز برنامه مشخصی برای پویایی این استان در نظر گرفته نشده است.

صالحی‌نسب تصریح کرد: عدم لایروبی رودخانه کارون، عدم سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف صنعتی و کشاورزی و همچنین بی‌توجهی به مناطق آزاد ازجمله مواردی است که ایجاب می‌کند استان خوزستان با چالش جدید دیگری روبه‌رو نشود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: