۱ خرد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۷
ستاری گفت:

امیدواریم امسال تحول جدی در مراکز دانش بنیان اتفاق بیفتد

ما قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان را داریم که بسیار پیشرفته است و تاکنون هیچ کس آن را اجرا نکرده است چون اصلا درک نشده است اگر قانون درست مطالعه شود تقریبا انجمن‌های علمی به شدت فعال خواهند شد.

به گزارش عیارآنلاین به نقل از خبرگزاری دانشجو، ستاری معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان در نشست مشترک مرکز پژوهش‌های مجلس و انجمن‌های علمی کشور ضمن اشاره به ظرفیت‌های علمی گفت: ما در کنار هم هستیم و یا با هم خواهیم برد یا با هم می‌بازیم همان‌طور که تا به حال باخته‌ایم.

ستاری

ما احتیاج به مکانیزم برد برد داریم و مدل همکاری درست را می‌بایست انتخاب کنیم وگرنه با این شیوه پراکنده به نتیجه‌ای نخواهیم رسید. ما قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان را داریم که بسیار پیشرفته است و تاکنون هیچ کس آن را اجرا نکرده است چون اصلا درک نشده است اگر قانون درست مطالعه شود تقریبا انجمن‌های علمی به شدت فعال خواهند شد.

رئیس بنیاد ملی نخبگان با اشاره به نقش انجمن‌ها به فعالیت در مراکز دانش بنیان تأکید کرد: ما در بخش علوم انسانی واقعا مشکل داریم که برای رفع آن به ستادهای مرکزی احتیاج داریم تا بتوانند این مشکلات را حل کنند.

ما امیدواریم امسال تحول جدی در مراکز دانش بنیان اتفاق بیفتد باید ما و انجمن‌ها حرف همدیگر را بفهمیم و یکدیگر را درک کنیم.

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: