۳۱ ارد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۸

اختلاف نظر در شورای رقابت در مورد قیمت خودرو

عضو ناظر شورای رقابت با تشریح جزئیات جلسه عصر امروز شورای رقابت گفت: در جلسه امروز به دلیل اختلاف نظر بین اعضاء هیچ تصمیم قطعی در مورد قیمت‌گذاری‌خودروها صورت نگرفت.

به گزارش عیارآنلاین، عیسی امامی در گفت‌وگو با فارس، در مورد جلسه عصر امروز شورای رقابت اظهارداشت: در جلسه امروز فرمول قیمت‌گذاری خودرو مورد بررسی مجدد قرار گرفت و تقریباً به نهایی شدن فرمول جدید قیمت‌گذاری خودرو نزدیک شدیم.

شورای رقابت

وی افزود: به دلیل اختلاف نظر موجود بین اعضای شورای رقابت، تصمیم نهایی در مورد قیمت‌گذاری خودرو صورت نگرفت.

وی با بیان اینکه باید در جلسه دیگری در مورد تعیین قیمت جدید خودروها این موضوع را بررسی کنیم، افزود: فرمول قیمت‌گذاری خودرو امروز به صورت کامل ارائه شد ولی به جمع‌بندی نهایی نرسیده که باید ببینیم سیاست دولت در مورد صنعت خودرو چگونه است تا براساس آن در مورد فرمول نهایی تصمیم‌گیری شود.

امامی افزود: باید ببینیم دولت قصد دارد به منظور جلوگیری از افزایش قیمت خودروها از این صنعت حمایت کند یا خیر و براین اساس در مورد فرمول قیمت‌گذاری خودرو تصمیم‌گیری کنیم.

وی با بیان اینکه در صورت نهایی شدن فرمول قیمت‌گذاری خودرو تغییر فاحشی در قیمت خودروها نخواهیم داشت، گفت: اگر دولت برنامه خاصی برای حمایت از صنعت خودرو نداشته باشد، فرمول جدید قیمت‌گذاری نهایی خواهد شد.

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: