۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۹

رادان: قرارنیست برای کارآفرینی عده‌ای را به گور بفرستیم

رادان: با افزایش خودرو، راه، رانندگان و … منطقا باید در سالهای اخیر شاهد افزایش کشته‌های تصادف می‌بودیم اما با همت شما طرح کاهش سوانح آغاز و موفق شدیم تعداد کشته‌ها را از 28 هزار نفر به 18 هزار کشته کاهش دهیم.

به گزارش عیارآنلاین، به نقل از عصر ایران سردار رادان با بیان اینکه 94 درصد از رانندگان قانون را رعایت می‌کنند، گفت: خواسته این افراد قانونمند برخورد با متخلفان است و قطعا در طرح تابستانه 93 این مهم به صورت جدی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

سردار رادان

رادان همچنین با بیان اینکه پلیس برای حفظ جان مردم نظارت و کنترل خود را افزایش خواهد داد، در مورد سخنان سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر دستگیری یکی از مدیران خودروساز کشور گفت: یکی از اتفاقات خوب در این زمینه مسئول سازی سایر دستگاه‌ها در کاهش تلفات کشته‌ها است. چرا که مسئولان امر باید پاسخگوی اقدامات خوب باشند و نباید اینگونه باشد که مسئولان برای کارآفرینی چند نفر، چند صد نفر دیگر را راهی گورستان کنند و اگر قرار بر کارآفرینی است باید جان و امنیت مردم نیز در نظر گرفته شود و امیدواریم که استانداردها هر روز واقعی تر شده و رعایت شود.

رادان همچنین در مورد ناایمن بودن برخی خودروها گفت: ممکن است یک خودرو در یک زمانی استانداردهای لازم را داشته باشد اما اگر موضوع معاینه فنی در وقت خود و به صورت درست انجام نگیرد خود به خود این خودرو به یک وسیله ناایمن وارد می‌شود و لذا پیشنهاد می‌شود نمایندگان مجلس در بحث معاینه فنی وارد شده تا نظارتی بر آن داشته باشند.

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: