۳۰ ارد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۱

رئیس جدید ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور منصوب شد

با حکم معاون اجرایی رئیس جمهور، علیرضا فیض بخش به عنوان رئیس جدید ستاد حمل و نقل و سوخت، منصوب و جایگزین سید مجتبی شفیعی شد.

ستاد مدیریت حمل و نقل و سوختبه گزارش عیارآنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس، محمد شریعتمداری، معاون اجرایی رئیس جمهور طی احکامی علیرضا فیض بخش را به عنوان رئیس و سید مجتبی شفیعی رئیس سابق ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت را به قائم مقامی این ستاد منصوب کرد.

علیرضا فیض بخش پیش از این معاون صادرات شرکت ایران خودرو و مدیر پروژه تولید خودروهای گاز سوز شرکت ایران خودرو بوده است.

سید مجتبی شفیعی۱۴ ماه در سمت ریاست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت بود و پیش از این نیز به عنوان دبیر شورای عالی ترافیک و مدیرکل حمل و نقل و ترافیک وزارت کشور مشغول بکار بوده است.

ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت از سال ۱۳۸۵ با توجه به تبصره ۱۳ قانون بودجه سال‌های ۸۵ و ۸۶ کل کشور با عنوان ستاد تبصره ۱۳ آغاز بکار کرد که با ابلاغ قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت در سال ۱۳۸۷ به ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت تغییر نام یافت.

برنامه ریزی راهبردی، سیاست گذاری در سهمیه بندی بنزین، کارت هوشمند سوخت، توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی، خروج خودروهای فرسوده و برخی از هماهنگی های بین بخشی و… از جمله اقدامات این ستاد در حوزه حمل و نقل و سوخت بوده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: