۲۹ ارد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۰

اصناف متولی اصلی ساماندهی نظام توزیع کالا در کشور هستند

وزیر صنعت ، معدن و تجارت بر ساماندهی و به روز کردن نظام توزیع کالا در کشور از سوی اصناف تاکید کرد و گفت: رشد چند دهم درصدی صادرات در سال گذشته عاید کشور شده است.

به گزارش عیارآنلاین، احمد امیرآبادی رئیس هیئت تحقیق و تفحص از وزات صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به برنامه‌های این هیئت، گفت: در حال حاضر فعالیت‌ها و اقدامات این هیئت در چارچوب‌‌های کارشناسی در حال پیگیری و بررسی است.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده؛ نشست هیئت تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن و تجارت در روز سه‌شنبه این هفته به منظور بررسی اطلاعات به دست آمده و جمع‌آوری شده برگزار می‌شود که کارشناسان و تعدادی از اعضای هیئت نیز در آن حضور دارند.

نعمت زاده

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از وزات صنعت، تأکید کرد: تفحص از وزارت صنعت به عملکرد این وزارتخانه در سال‌های ۹۰ و ۹۱ اختصاص دارد که تاکنون مدیران این وزارتخانه و نیز وزیر صنعت، همکاری‌های خوبی با کارشناسان اعضای تفحص دارند.

امیرآبادی به دستور وزیر صنعت برای همکاری با اعضای این کمیته اشاره کرد و گفت: وزیر صنعت به تمامی مدیران و معاونانش در بخش‌های مختلف دستور داده تا با اعضای هیئت تفحص از وزارت صنعت همکاری و تعامل لازم را داشته باشند که تاکنون نیز این‌گونه بوده است.

وی تصریح کرد: براساس برنامه زمان‌بندی شده، امیدواریم گزارش تحقیق و تفحص از وزارت صنعت، معدن و تجارت تا پیش از موعد مقرر قانونی، یعنی پایان مردادماه در کمیسیون صنایع نهایی شود.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از وزات صنعت خاطرنشان کرد: اگر در جریان این تحقیق و تفحص، هر کدام از مسئولان و یا معاونان وزارت صنعت که از سمت‌شان برکنار شده‌‌اند و یا مسئولیتی ندارند، نام‌شان در این گزارش ذکر شود، باید نسبت به عملکردشان پاسخ‌گو باشند که این کار براساس قانون انجام می‌شود

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: