۲۱ ارد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۸

تدوین نقشه راه برای پیاده‌سازی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی

معاون توسعه منابع انسانی وزیر صنعت با بیان اینکه مسئولیت بخش عمده‌ای از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بر عهده وزارت صنعت است، از برنامه‌ریزی برای تدوین نقشه راه پیاده‌سازی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خبر داد.

علی یزدانیبه گزارش عیارآنلاین، به نقل از فارس، علی یزدانی در یک نشست خبری از برگزاری مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن در ۱۰ تیرماه با محوریت سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی خبر داد و اظهار داشت: نوزدهمین مراسم بزرگداشت روز صنعت با همکاری تشکلهای خصوصی و با توجه به سیاست‌های فعالان بخش خصوصی و دولت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این مراسم با هدف تبیین فعالیت‌های بخش خصوصی و دولتی در عرصه صنعت و معدن، انعکاس مشکلات فعالان این بخش و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود برگزار می شود.

یزدانی با اشاره به ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبری در اواخر سال گذشته، گفت: مسئولیت بخش عمده‌ای از این سیاست‌ها بر عهده وزارت صنعت است.

به گفته وی، ۳۷ درصد تولید ناخالص داخلی به بخش صنعت اختصاص دارد ترسیم سیاست‌های بخش صنعت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به گزارش فارس، محمدرضا بهرامن، نایب رئیس خانه معدن نیز در این نشست با بیان اینکه موضوع کیفیت یکی از معیارهای مد نظر برای معرفی واحدهای نمونه معدنی است، گفت: استفاده از فناوری‌های نو در بخش معدن از جمله فاکتورهای مد نظر در ارزیابی واحدهای معدنی است.

وی تصریح کرد: در مراسم بزرگداشت روز صنعت، افراد موثر در بخش معدن و همچنین افراد دانشگاهی تأثیرگذار معرفی خواهند شد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: