۲۱ ارد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۶

خرید ۷۰۴ هزار تن گندم/ پرداخت کامل وجه خرید تضمینی گندم

سخنگو و مدیر خرید تضمینی گندم بانک سپه گفت: تاکنون ۷۰۴ هزار تن گندم و ۶۵۸۲ تن برگ سبز چای خریداری شده است که وجه گندمکاران به طور کامل پرداخت شده و تا آخر این هفته هم وجه پرداختی به چایکاران تأمین می‌شود.

نان گندم

به گزارش عیارآنلاین، محسن دارایی سخنگو و مدیر خرید تضمینی گندم بانک سپه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس آخرین اطلاعات وارد شده به سامانه مرکزی بانک سپه تاکنون ۷۰۴ هزار تن گندم از کشاورزان ۹ استان کشور خریداری شده است.

وی افزود: بیشترین میزان خرید گندم با ۴۵۲ تن از استان خوزستان صورت گرفته و بعد از خوزستان، استان فارس با ۸۰ هزار تن در رتبه دوم و استان بوشهر با ۷۴ هزار تن در رتبه سوم قرار دارد.

سخنگو و مدیر خرید تضمینی گندم بانک سپه اظهار داشت: بابت خرید تضمینی گندم کشاورزان تاکنون ۷۴۵۵ میلیارد ریال به حساب کشاورزان واریز شده که این محموله‌ها در ۱۲۶ مرکز و ۹۶ هزار و ۷۰۰ محموله تحویل این مراکز شده است.

دارایی بیان داشت: تمام وجه خرید گندم تاکنون به حساب عابر بانک سپه کشاورزان واریز شده است و تا امروز هیچ گونه بدهی به این ۹ استان کشور وجود ندارد.

دارایی در مورد وضعیت خرید چای گفت: عملیات خرید برداشت بهاره چای تمام شده و ۶۵۸۲ تن برگ سبز درجه یک و ۲ به صورت تضمینی خریداری شده است.

سخنگو و مدیر خرید تضمینی گندم بانک سپه بیان داشت: از ۱۱۸ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال برگ سبز چای برداشت شده ۱۴۱ تن چای خشک از آن تولید شده است و قرار است که بخشی از وجه تأمین به چایکاران پرداخت شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: