۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۶

خرید 704 هزار تن گندم/ پرداخت کامل وجه خرید تضمینی گندم

سخنگو و مدیر خرید تضمینی گندم بانک سپه گفت: تاکنون 704 هزار تن گندم و 6582 تن برگ سبز چای خریداری شده است که وجه گندمکاران به طور کامل پرداخت شده و تا آخر این هفته هم وجه پرداختی به چایکاران تأمین می‌شود.

نان گندم

به گزارش عیارآنلاین، محسن دارایی سخنگو و مدیر خرید تضمینی گندم بانک سپه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس آخرین اطلاعات وارد شده به سامانه مرکزی بانک سپه تاکنون 704 هزار تن گندم از کشاورزان 9 استان کشور خریداری شده است.

وی افزود: بیشترین میزان خرید گندم با 452 تن از استان خوزستان صورت گرفته و بعد از خوزستان، استان فارس با 80 هزار تن در رتبه دوم و استان بوشهر با 74 هزار تن در رتبه سوم قرار دارد.

سخنگو و مدیر خرید تضمینی گندم بانک سپه اظهار داشت: بابت خرید تضمینی گندم کشاورزان تاکنون 7455 میلیارد ریال به حساب کشاورزان واریز شده که این محموله‌ها در 126 مرکز و 96 هزار و 700 محموله تحویل این مراکز شده است.

دارایی بیان داشت: تمام وجه خرید گندم تاکنون به حساب عابر بانک سپه کشاورزان واریز شده است و تا امروز هیچ گونه بدهی به این 9 استان کشور وجود ندارد.

دارایی در مورد وضعیت خرید چای گفت: عملیات خرید برداشت بهاره چای تمام شده و 6582 تن برگ سبز درجه یک و 2 به صورت تضمینی خریداری شده است.

سخنگو و مدیر خرید تضمینی گندم بانک سپه بیان داشت: از 118 میلیارد و 175 میلیون ریال برگ سبز چای برداشت شده 141 تن چای خشک از آن تولید شده است و قرار است که بخشی از وجه تأمین به چایکاران پرداخت شود.

تلگر

چهره‌

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: