۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۵

نرم‌افزار خبرخوان اندرویدی عیارآنلاین + دانلود

ویرایش اول نرم افزار خبرخوان عیارآنلاین با امکاناتی از قبیل مشاهده تمامی اخبار و تحلیل‌های موجود در سایت، امکان انتخاب مطالب مهم به علاقه‌مندیها، دسترسی به سرویس‌های سایت و مشاهده مطالب مرتبط با هر حوزه و‌… برای استفاده مخاطبان گرامی منتشر شد. برای دانلود نرم‌افزار به ادامه متن مراجعه کنید.

به گزارش عیارآنلاین، امروزه استفاده از موبایلها و تبلتهای اندرویدی بسیار گسترده شده است؛ به طوری بسیاری از کارشناسان، سیستم عامل اندروید را موفق‌ترین پلت‌فرم موبایلی می‌دانند که در طول پنج سال تعداد کاربران فعالش را به یک میلیارد نفر رسانده و این رقم در زمانی کمتر از فیس‌بوک و ویندوز برآورده شده است. همین دلیل کافی است تا برنامه نویسان علاقه زیادی به ایجاد نرم‌افزارها و بازیهای اندرویدی داشته باشند.

خبرخوان عیارآنلاین

در این راستا سایت خبری تحلیلی عیارآنلاین اقدام به تولید نرم افزار خبرخوان کرده است که ویرایش اول آن برای استفاده مخاطبان گرامی منتشر می‌شود.

 از جمله امکانات این نرم افزار می‌توان به امکان مشاهده تمامی اخبار و تحلیل‌های موجود در سایت، امکان انتخاب مطالب مهم به علاقه‌مندیها، دسترسی به سرویس‌های سایت و مشاهده مطالب مرتبط با هر حوزه و‌… نام برد.

بی شک پیشنهادات شما مخاطبان گرامی در تکمیل و بهبود این نرم‌افزار موثر خواهد بود.

دانلود نرم‌افزار

دانلود راهنمای استفاده از نرم‌افزار

qr code

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: