۲۰ ارد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۲

معاون وزیر راه و شهرسازی: پیگیر افزایش تسهیلات مسکن مهر هستیم

با وجود پیگیری‌های وزارت راه و شهرسازی هنوز در بخش افزایش تسهیلات مسکن مهر اتفاقی نیفتاده است، اما با این حال ما همچنان در تلاشیم تا سقف این تسهیلات را در راستای تسریع روند ساخت‌وسازها افزایش دهیم.

به گزارش عیارآنلاین، سید محمد پژمان، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار کرد: با وجود پیگیری‌های وزارت راه و شهرسازی هنوز در بخش افزایش تسهیلات مسکن مهر اتفاقی نیفتاده است، اما با این حال ما همچنان در تلاشیم تا سقف این تسهیلات را در راستای تسریع روند ساخت‌وسازها افزایش دهیم.

وی با اشاره به این‌که احتمالا اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها افزایش هزینه‌های ساخت را به‌دنبال خواهد داشت، تصریح کرد: در حال گفت‌وگو با ارگان‌های ذی‌ربط هستیم تا چنانچه راهی وجود دارد برای برنامه‌های آتی وزارت راه و شهرسازی تسهیلات مناسب برای ساخت یا خرید مسکن منظور شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که از دید وزارت راه و شهرسازی پروژه‌های در جریان از اولویت برخوردارند، گفت: باید برای پروژه‌هایی که با مشکل تامین منابع مالی روبرو هستند، تعدیل‌هایی منظور شود تا با تولید تعدادی خانه؛ مردم در آن ساکن شوند.

پژمان خاطرنشان کرد: باوجود پیگیری‌های فراوان برای افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر، تاکنون هنوز صحبت موثری در این زمینه مطرح نشده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: