۱۸ ارد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۱

برنامه‌ریزی کمیسیون اصل نودم برای پیگیری پرونده‌های زمین‌خواری

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، با یادآوری تکمیل گزارش پرونده زمین‌خواری، از سفر اعضای این کمیسیون به برخی استان‌ها برای پیگیری پرونده‌های زمین‌خواری خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با خانه ملت، در تشریح آخرین وضعیت هتل تازه تأسیس در حاشیه رودخانه جاجرود، گفت: دادگاه مربوطه رأی به تخریب این هتل داده است، از طرف دیگر کمیسیون اصل نودم بسیار مصر است تا حتما دولت نظارت بیشتری در ساخت‌وساز در خارج از شهرها داشته باشد، تا معضل زمین‌خواری در کشور ریشه‌کن شود.

 پورمختار

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه برنامه‌ریزی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس برای پیگیری پرونده‌های زمین‌خواری در کل کشور، افزود: در چند وقت اخیر اعضای این کمیسیون سفرهایی را برای پیگیری این پرونده‌ها به برخی استان‌ها انجام داده‌اند و قطعا در آینده نزدیک این سفرها ادامه پیدا خواهد کرد.

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، با اعلام اینکه کلیات گزارش زمین‌خواری تدوین شده است، افزود‌: کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس در رابطه با تدوین نهایی این گزارش، نشست‌هایی را به برخی از دستگاه‌های مربوطه برگزار کرده و منتظر دریافت نظر نهایی این دستگاه هستیم، تا گزارش نهایی تکمیل شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: