۱۸ ارد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۴

معرفی ۲۰۰ نخبه به بانک رسالت برای دریافت تسهیلات ۲۰میلیون‌تومانی

در راستای تفاهم نامه میان معاونت علمی و بانک رسالت، بانک قرض‌الحسنه رسالت متعهد شد به هر شخص حقیقی یا حقوقی معرفی شده از سوی این معاونت تا سقف مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه با کارمزد سالیانه ۲ درصد حداکثر طی ۲ هفته کاری از تاریخ صدور معرفی‌نامه تسهیلات پرداخت کند.

به گزارش عیارآنلاین به نقل از خبرگزاری دانشجو، علیرضا دلیری مشاور رئیس بنیادملی نخبگان گفت: بر اساس تفاهم‌نامه معاونت علمی و بانک رسالت از اشخاص حقیقی و حقوقی نخبه و فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان خرد در راستای پیاده‌سازی بند ۲ سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی در خصوص تقویت و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان، حمایت می‌شوند.

مشاور رئیس بنیادملی نخبگان با اشاره به تعهدات معاونت علمی در این تفاهم نامه اظهار داشت: در این تفاهم‌‌نامه معاونت علمی متعهد شد اشخاص حقیقی و حقوقی را به منظور پرداخت وام قرض‌الحسنه با رعایت شرایط پرداخت و بازپرداخت به بانک قرض‌الحسنه رسالت معرفی کند.

بانک قرض‌الحسنه رسالت نیز متعهد شد به هر شخص حقیقی یا حقوقی معرفی شده از سوی این معاونت تا سقف مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه با کارمزد سالیانه ۲ درصد حداکثر طی ۲ هفته کاری از تاریخ صدور معرفی‌نامه تسهیلات پرداخت کند.

دلیری درخصوص اجرای این تفاهم‌نامه همکاری یادآور شد: در راستای همکاری تنگاتنگ با این بانک تاکنون بیش از ۲۰۰ نفر از نخبگان به بانک معرفی و از تسهیلات آن برخوردار شدند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: