۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۴

خرید بیش از 570 هزار تن گندم تولید داخل

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از خريد بيش از 570 هزارتن گندم از كشاورزان تاتاريخ 14 ارديبهشت ماه خبرداد و گفت: اين ميزان خريد در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته، رشدي 46 درصدي ررانشان می دهد.

نان گندم

به گزارش عیارآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت بازرگانی دولتی ایران، معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از خريد بيش از 570 هزارتن گندم از كشاورزان تاتاريخ 14 ارديبهشت ماه خبرداد و گفت: اين ميزان خريد در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته، رشدي 46 درصدي ررانشان می دهد.
مهندس قبادي اظهار كرد: عمليات خريد گندم در حال حاضر در 9 استان ايلام، بوشهر، خوزستان، سيستان و بلوچستان، فارس، هرمزگان، كرمانشاه، و كهگيلويه و بويراحمد بدون هيچ مشكل و با پرداخت به روز بهاي گندم كشاورزان در حال انجام است.
مدير عامل شركت بازرگاني دولتي ايران، بيشترين ميزان خريد گندم را مربوط به استان هاي؛ خوزستان با حدود 357 هزارتن، فارس با خريد بيش از 74 هزارتن و بوشهر با بيش از 67 هزارتن گندم اعلام كرد.
معاون وزيرصنعت، معدن و تجارت افزود: مقدار 570 هزار تن گندم خريداري شده در قالب بيش از 60 هزارمحموله به 102 مركز خريد تحويل داده شده و بالغ بر 500 ميليارد تومان وجوه گندم ها به روز به حساب كشاورزان واريز گرديده است.

تلگر

برچسب‌ها:

چهره‌

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: