خرید بیش از ۵۷۰ هزار تن گندم تولید داخل

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از خريد بيش از ۵۷۰ هزارتن گندم از كشاورزان تاتاريخ ۱۴ ارديبهشت ماه خبرداد و گفت: اين ميزان خريد در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته، رشدي ۴۶ درصدي ررانشان می دهد.

نان گندم

به گزارش عیارآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت بازرگانی دولتی ایران، معاون وزير صنعت، معدن و تجارت از خريد بيش از ۵۷۰ هزارتن گندم از كشاورزان تاتاريخ ۱۴ ارديبهشت ماه خبرداد و گفت: اين ميزان خريد در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته، رشدي ۴۶ درصدي ررانشان می دهد.
مهندس قبادي اظهار كرد: عمليات خريد گندم در حال حاضر در ۹ استان ايلام، بوشهر، خوزستان، سيستان و بلوچستان، فارس، هرمزگان، كرمانشاه، و كهگيلويه و بويراحمد بدون هيچ مشكل و با پرداخت به روز بهاي گندم كشاورزان در حال انجام است.
مدير عامل شركت بازرگاني دولتي ايران، بيشترين ميزان خريد گندم را مربوط به استان هاي؛ خوزستان با حدود ۳۵۷ هزارتن، فارس با خريد بيش از ۷۴ هزارتن و بوشهر با بيش از ۶۷ هزارتن گندم اعلام كرد.
معاون وزيرصنعت، معدن و تجارت افزود: مقدار ۵۷۰ هزار تن گندم خريداري شده در قالب بيش از ۶۰ هزارمحموله به ۱۰۲ مركز خريد تحويل داده شده و بالغ بر ۵۰۰ ميليارد تومان وجوه گندم ها به روز به حساب كشاورزان واريز گرديده است.

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: