۱۶ ارد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۷

قیمت جدید گاز مایع توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد

با تصویب دولت، نرخ گاز مایع کپسولی و گاز مایع بالک در همه اوزان تعیین شد. بر این اساس، نرخ گاز مایع (کپسولی در کلیه اوزان) به ازای هر کیلو گرم از یک هزار و هشتصد (۱۸۰۰) ریال به دو هزار و صد (۲۱۰۰) ریال و نرخ گاز مایع بالک به ازای هر کیلو گرم از پنج هزار و چهارصد (۵۴۰۰) ریال به شش هزار و پانصد (۶۵۰۰) ریال افزایش می یابد.

دولتبه گزارش عیارآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت نفت و به استناد ماده (۱) قانون هدفمند کردن یارانه ها –مصوب ۱۳۸۸– تصویب کرد؛ با اصلاح بندهای الف و ب مصوبه پیشین، نرخ گاز مایع (کپسولی در کلیه اوزان) به ازای هر کیلو گرم از یک هزار و هشتصد (۱۸۰۰) ریال به دو هزار و صد (۲۱۰۰) ریال افزایش می یابد.
بر اساس این مصوبه، نرخ گاز مایع بالک به ازای هر کیلو گرم از پنج هزار و چهارصد (۵۴۰۰) ریال به شش هزار و پانصد (۶۵۰۰) ریال افزایش می یابد.
همچنین وزارت صنعت، معدن و تجارت (سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان) هزینه خدمات توزیع گاز مایع را تعیین و ابلاغ کند. این مصوبه از تاریخ ابلاغ لازم الااجرا است.
این مصوبه در تاریخ ۱۴/۲/۱۳۹۳ از سوی اسحاق جهانگیری؛ معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.

یادآور می شود، بر اساس مصوبه قبلی دولت در بند الف- نرخ گاز مایع (کپسولی) سیلندر (۱۱) کیلویی مصارف خانگی به ازای هر کیلوگرم از یک هزار و هشتصد(۱۸۰۰) ریال به دو هزار و صد (۲۱۰۰) ریال و در بند ب- نرخ گاز مایع بالک و سیلندر های بیش از (۱۱) کیلوگرم به ازای هر کیلوگرم از پنج هزار و چهارصد (۵۴۰۰) ریال به شش هزار و پانصد(۶۵۰۰) ریال تعیین شده بود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: