۱۵ ارد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۹

ابلاغ قیمت نفت خام و میعانات گازی تحویلی به پالایشگاه های داخلی

با تصویب هیئت وزیران، نحوه تسویه حساب دولت و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ابلاغ شد. بر این اساس، قیمت هر بشکه نفت خام و میعانات گازی تحویلی به پالایشگاه های داخلی از ابتدا تا پایان سال ۱۳۹۳ برابر با پانصد و چهل و پنج هزار و چهارصد و بیست (۵۴۵.۴۲۰) ریال تعیین شد.

هیات دولتبه گزارش عیارآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد مشترک وزارتخانه های نفت و امور اقتصادی و دارایی و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و به استناد جزء (۳) بند (الف)تبصره (۲) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور تصویب کرد؛ به منظور تسویه حساب بین دولت و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، قیمت هر بشکه نفت خام و میعانات گازی تحویلی به پالایشگاه های داخلی از ابتدا تا پایان سال ۱۳۹۳ برابر با پانصد و چهل و پنج هزار و چهارصد و بیست (۵۴۵.۴۲۰) ریال تعیین می شود.
همچنین، مبلغ چهارصد و شصت و شش هزار و سیصد و سی و پنج (۴۶۶.۳۳۵) ریال از این رقم به ازای هر بشکه ، توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به حساب سازمان هدفمند سازی یارانه ها نزد خزانه و مبلغ هفتاد و نه هزار و هشتاد و پنج (۷۹.۰۸۵) ریال به ازای هر بشکه به حساب تمرکز وجوه شرکت ملی نفت ایران نزد خزانه واریز خواهد شد.

این مصوبه مورخ ۱۴/۲/۱۳۹۳ از سوی اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: