۱۵ ارد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۷

بررسی مدیریت منابع آب کشاورزی در نشست هم‌اندیشی «پیشرفت» ایتان

شبکه کانون‌های تفکر ایران (ایتان) در نظر دارد سلسله نشست‌های هم اندیشی «پیشرفت» حول موضوعات راهبردی کشور در حوزه های اقتصاد، صنعت، فناوری، فرهنگ و … با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی، قانون گذاری، نظارتی، نمایندگان بخش خصوصی، کارشناسان و اصحاب رسانه برگزار نماید.

به گزارش سرویس کشاورزی عیارآنلاین، شبکه کانون‌های تفکر ایران (ایتان) در نظر دارد سلسله نشست‌های هم اندیشی «پیشرفت» حول موضوعات راهبردی کشور در حوزه های اقتصاد، صنعت، فناوری، فرهنگ و . . . با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی، قانون گذاری، نظارتی، نمایندگان بخش خصوصی، کارشناسان و اصحاب رسانه برگزار نماید.

لذا اولین جلسه از این سلسله نشست ها با موضوع «تمرکز وظایف و اختیارات بخش کشاورزی ذیل وزارت جهاد کشاورزی با محوریت مدیریت منابع آب» در تاریخ دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ الی ۱۸ در سالن شهید احمدی روشن ایتان با حضور تنی چند از اعضای کمیسیون کشاورزی، مسئولین وزارت کشاورزی و نمایندگان بخش خصوصی برگزار می شود.

لازم به ذکر است طبق قانون می بایست کلیه وظایف و اختیارات حوزه وزارت کشاورزی به این وزارتخانه واگذار گردد. از جمله مهمترین مسائل این بخش فقدان مدیریت یکپارچه در عرضه و تقاضای آب کشاورزی توسط وزارت کشاورزی است که باعث کاهش بهره وری و افزایش خسارات زیست محیطی شده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: