۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۲

اظهارات عجیب وزیر کشور درباره درآمد ناشی از انصراف از دریافت یارانه نقدی

به لطف خدا این مرحله را با همراهی و همدلی مردم تاکنون بخوبی پشت سرنهاده ایم و رقمی معادل 8 یا 9 هزار میلیارد تومان از محل انصراف از یارانه ها بدست خواهد آمد

به گزارش عیارآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، عبدالرضا رحمانی فضلی طی سخنانی در مسجد باقرالعلوم تهران اظهار داشت: امسال مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها اجرایی می شود و دشمنان قصد دارند نشان دهند مردم در اجرای این مرحله با دولت همراه نیستند.

رحمانی فضلی گفت: به لطف خدا این مرحله را با همراهی و همدلی مردم تاکنون بخوبی پشت سرنهاده ایم و رقمی معادل 8 یا 9 هزار میلیارد تومان از محل انصراف از یارانه ها بدست خواهد آمد.

وی افزود: دولت مصمم است بیش از دو هزار میلیارد تومان از این مبلغ را در صنعت برق سرمایه گذاری کند، زیرا در این بخش دچار مشکل هستیم.

همچنین قرار است بیش از چهارهزار و 800 میلیارد تومان از این مبلغ در حوزه سلامت و بهداشت سرمایه گذاری شود و بعد از 15 اردیبهشت مردم شاهد خدمات بیشتری در بیمارستانها خواهند بود.

از این مبلغ حدود دو هزار و 500 میلیارد تومان برای امنیت غذایی اقشار آسیب پذیر هزینه خواهیم کرد که تاکنون 11 میلیون نفر شناسایی شده و مابقی هم به مرور و اگر نیاز باشد از طریق کمیته امداد شناسایی شده و مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

وزیر کشور با اشاره به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی بیان کرد: در این سال باید چند برابر سال های قبل، ایثارگرانه و با وحدت کار کنیم.

رحمانی فضلی اظهار داشت: نیازمند نقد منصفانه و کارشناسانه در کنار همدلی و همراهی همگانی هستیم.

به گزارش عیارآنلاین، این اظهارات وزیر کشور در حالی صورت می گیرد که محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت اعلام کرده بود که میزان درآمد ناشی از انصراف مردم از دریافت یارانه نقدی، ۱۲۰۰ میلیارد تومان بوده است.

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: