۱۴ ارد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۵

تعامل دولت و بخش خصوصي تنها راه حل خروج ازركود اقتصادي

معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استانهاي وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: همراهی موثر دستگاه های اجرایی با بخش خصوصی، راه حل مشکلات اقتصادی ، صنعتی و خروج ازركود است.

علی یزدانیبه گزارش عیارآنلاین، به نقل از شاتا؛« علي يزداني » در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با اعلام اين خبر، افزود: وظیفه دستگاههای اجرایی، بسترسازی حمایتی در چارچوب سیاستهای بخش صنعت، معدن و تجارت است که لازم است بخش خصوصی و تشکلهای مختلف به دستگاههای اجرایی کمک رسانی کنند.
به گفته يزداني؛ بروکراسی‌های زاید بزرگ‌ترین مانع در تسریع پیگیری امو سرمایه‌گذاران در مراجعه به دستگاه‌های اجرایی است که این مسئله باید به طورجد مورد بازنگری قرار گیرد.
معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استانهاي وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه يادآور شد : در پياده سازي اهداف اقتصاد مقاومتي مي بايست به هدایت سرمایه‌های موجود به سمت تولید برای تحکیم پایه‌های اقتصادی کشور اقدامات لازم به عمل آورد.
وي در توضيح اين مطلب ، افزود : تشکل‌های مردمی بازوان اجرایی دستگاه‌های مختلف هستند و باید برای رفع عیوب موجود در دستگاه‌های اجرایی کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی بیش از پیش تلاش کرد.
معاون وزير صنعت، معدن وتجارت تصريح كرد : بهره‌وری عوامل تولید، نیروی انسانی و دارایی‌ها عواملي هستند كه مي بايست بر روي آنها كار كرد.
يزداني درادامه تاكيد كرد: تداوم فعالیت تمام واحدهای صنعتی همراه با رفع عیوب و ایرادهای موجود در این واحدها همچنين تلاش برای اصلاح آنها بسيار حائز اهميت است.
وي در ادامه به مواردي نظير تکریم ارباب رجوع، توجه به نظام پیشنهادات، اصلاح رویه‌ها و تسریع سرمایه‌گذاری تاكيد كرد.
برپايه اين گزارش ؛ در این مراسم، از خدمات «عبادالله اکبری» رییس سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی قدردانی و با قرائت حکم صادره از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، «جعفرصادق اسکندری» به عنوان رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذر بايجان غربي منصوب و معرفی شد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: