۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۰

افزايش سرعت اينترنت تا پايان سال 94

باید کمی صبر کنیم تا پروژه های زیرساختی به نتیجه برسد تا بتوانیم سرعت و پهنای باند مورد نیاز جوانان و مردم عزیز کشورمان را تامین کنیم. البته بنا داریم به تدریج گشایشهایی در وضعیت اینترنت به وجود آید، ولی انشاالله شرایط در پایان سال 94 به شرایط قابل قبول خواهد رسید.

به گزارش عيارآنلاين بيه نقل از تسنيم، وزير ارتباطات در صفحه شخصي خود در شبكه اجتماعي داخلي نوشت: از شروع دولت تدبیر و امید، وزارت ارتباطات پروژه‌هایی را برای توسعه زیرساخت اینترنت کشور تعریف کرده است که از امسال شروع شد و اتمام آن دو سال طول خواهد کشید. امیدوارم که با پیشرفت این پروژه ها به تدریج گشایشی در افزایش پهنای باند رخ خواهد داد.
شایان ذکر است برخی از دانشجویان فکر می کردند که با زیرساخت موجود می توان سرعت اینترنت را بالا برد و پهنای باند را افزایش داد. برای روشن شدن موضوع، زیرساخت اینترنتی موجود در کشور را به شبکه آبرسانی تشبیه کردم، برای آبرسانی بیشتر به خانه ها نیازمند افزایش مخازن آب و افزایش قطر لوله ها می باشیم. در این تشبیه افزایش مخازن آب به معنای پهنای باند و قطر لوله ها به معنای شبکه انتقال می باشد. پس باید کمی صبر کنیم تا پروژه های زیرساختی به نتیجه برسد تا بتوانیم سرعت و پهنای باند مورد نیاز جوانان و مردم عزیز کشورمان را تامین کنیم. البته بنا داریم به تدریج گشایشهایی در وضعیت اینترنت به وجود آید، ولی انشاالله شرایط در پایان سال 94 به شرایط قابل قبول خواهد رسید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: