سيد محمد هادي موسوي مشاور وزير بهداشت در امور شاهد و ايثارگران شد

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در حكمي سيد محمد هادي موسوي را به عنوان مشاور وزير در امور شاهد و ايثارگران منصوب كرد.

به گزارش عیارآنلاین به نقل از ایرنا، وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در حكمي سيد محمد هادي موسوي را به عنوان مشاور وزير در امور شاهد و ايثارگران منصوب كرد.
در حكم دكتر سيد حسن قاضي زاده هاشمي آمده است، توجه به جايگاه والاي ايثارگران و فرزندان گرانقدر شهدا و خانواده هاي گرامي شهيدان، بويژه نقش گران سنگ آنان در اعتلاي نظام سلامت، از مهم ترين وظايف وزارت بهداشت است.

۹ دیدگاه

 1. اميد :

  باسلام،انشالله كه بتواند به داد فرزندان جانباز بالاي ۲۵درصد كه چندين ساله در قسمت اداري مالي بصورت قراردادي مشغولند برسدو پيگير باشد تا آنها را از قراردادي به رسمي تبديل وضعيت كنند چون هميشه حرفش بوده ولي در عمل تاكنون هيچ كاري نكرده اند.

 2. اميد :

  باسلام،انشالله که بتواند به داد فرزندان جانباز بالای ۲۵درصد که چندین ساله در قسمت اداری مالی بصورت قراردادی مشغولند برسدو پیگیر باشد تا آنها را از قراردادی به رسمی تبدیل وضعیت کنند چون همیشه حرفش بوده ولی در عمل تاکنون هیچ کاری نکرده اند.

  پاسخ دادن

 3. عليرضا :

  باسلام،انشالله که آقاي شهيدي بتواند به داد فرزندان جانباز بالای ۲۵درصد که چندین ساله در قسمت اداری مالی زير مجموعه وزارت بهداشت و درمان بصورت قراردادی مشغولند برسدو پیگیر باشد تا آنها را از قراردادی به رسمی تبدیل وضعیت کنند چون همیشه حرفش بوده ولی در عمل تاکنون هیچ کاری نکرده اند.

 4. الهیار بیات :

  با سلام خدمت جناب آقایی موسوی با آرزوی موفقیت برای جنابعالی خواهشمندم دستور فرمایید دستور العمل یک مقطع بالاتر جانبازان زیر ۲۵درصد که مصوبه قانون هست به مدیریت نیروی انسانی وکارگزینی دانشگاه علوم پزشکی البرز ابلاغ نمایند چون در واحدهای تحت پوشش این دانشگاه اعمال نمیشود متشکر (بیات جانباز ۱۰% شاغل در بیمارستان حضرت علی کرج)

  • بامری :

   با سلام و عرض تبریک خدمت آقای دکتر سید محمد هادی موسوی مشاور محترم وزیر بهداشت در امور ایثارگران. سوال بنده این است که قانون خدمات ایثارگران که در برنامه ششم توسعه به تصویب مجلس و شورای نگهبان رسیده کی قرار است از طرف وزارت بهداشت اجرایی شود آیا به عمر ما قد می دهدکه بتوانیم از مزایای و امتیازات آن استفاده کنیم با تشکر بامری

 5. عبدالله :

  سلام خیلی بعیده بنونه کاری بکنه وازحق دفاع کنه علیرغم اینکه ادم خوبیه البته قدرت بد چیزیه

 6. جانباز :

  باسلام امیدوارم که مشکلات دانشجویان ایثارگردر خصوص نقا وانتقالشان باتوجه به قانون جامع ایثارگران واقعا عملی شود چرا که در این خصوص بامشکلات فراوان روبرو هستند.

 7. بنده پور :

  با سلام اخیرا مصوب شده جانبازان زیر۲۵%همانندجانبازان بالای۲۵%میتوانند از تمام مزایا برخوردار شوند.بخصوص افزایش ۳۵%فوقالعاده ایثارگری که به ما زیر ۲۵%تعلق نگرفت. لطفابررسی واقدام شود

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: