۳۱ شهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۹

افزایش سقف وام تسهیلات ساخت بافت فرسوده تا سقف ۳۰ میلیون تومانی

شیوه نامه و جزئیات پرداخت تسهیلات ساخت مسکن در بافتهای فرسوده شهری در سال ٩٢ از سوی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران ابلاغ شد.

بافت فرسودهبه گزارش عیارآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، مهندس محمد علی فرشادفر رئیس اداره بافتهای فرسوده شهری استان تهران با اعلام این خبر گفت: در مورخه ٢٢ شهریور ماه سال جاری طی نامه شماره ٢٥٨٣/٥٠٧/ص/٩٢ جزئیات نحوه پرداخت تسهیلات ساخت مسکن در سال ١٣٩٢ از طرف شرکت عمران و بهسازی شهری ایران جهت اجراء به ادارات کل راه و شهرسازی کشور ابلاغ گردید.

مدارک و ضوابط پرداخت تسهیلات در سال ١٣٩٢ یا همان شیوه نامه مطابق با شیوه نامه سال ٩١ بوده و تنها اختلاف ایجاد شده سقف پرداخت تسهیلات ساخت مسکن است که امسال تا سقف ٣٠٠ میلیون ریال افزایش یافته است.

مهندس فرشادفر در پایان بانکهای عامل پرداخت کننده این تسهیلات را بانک ملی ایران، صادرات، ملت، سپه، رفاه کارگران و تجارت اعلام نموده و گفت: متقاضیان جهت اطلاع کامل از جزئیات شیوه نامه می توانند به سایت اداره کل راه و شهرسازی تهران به آدرس www.trudo.ir لینک بافت فرسوده شهری و بخش قوانین و مقررات مراجعه نمایند.

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران

۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۴:۳۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: