۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۳۸

معرفی و سوابق شغلی احمد دوست حسینی قائم‌مقام وزیر صنعت در امور تولید

احمد دوست حسینی بیش از ۲۰ سال سابقه معاونت وزیر صنایع داشته است. وی پیش از این دبیر کل اتاق بازرگانی تهران بوده است که در حال حاضر صندلی خود را به ابراهیم بهادرانی داده است.

قائم مقام وزارت صنعت- احمد دوست حسینیسرویس صنعت عیارآنلاین، احمد دوست حسینی قائم‌مقام محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید است. احمد دوست حسینی بیش از ۲۰ سال سابقه معاونت وزیر صنایع داشته است. وی پیش از این دبیر کل اتاق بازرگانی تهران بوده است که در حال حاضر صندلی خود را به ابراهیم بهادرانی داده است.

گفته می شود احمد دوست حسینی از گزینه‌های تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده است.

دوست حسینی در ۱۶ شهریور ۹۲ رسما کار خود را در وزارت صنت، معدن و تجارت آغاز کرد و جانشین محمد صادق مفتح شد. وی در جلسه معارفه خود حل مشکلات بخش صنعت و تولید ، شفاف سازی و ارائه آمار و اطلاعات دقیق ، مقررات زدایی و از بین بردن قید و بندهای اضافی و تعامل با کشورهای خارجی و رفع مسائل مالی را از جمله برنامه هایی ذکر کرد که به آن باید به آنها پرداخت.

در این مراسم مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، با اشاره به سابقه همکاری با جناب آقای دوست حسینی در معاونت طرح و برنامه وزارت وقت صنایع، از ایشان به عنوان فردی عمل‌گرا و متخصص نام برد. در این جلسه نعمت زاده و دوست حسینی مشترکاً بر مسئله شفاف سازی آمار و اطلاعات تولید و صنعت تاکید کردند.

معارفه دوست حسینی- وزارت صنعت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: