سازمان جهانی بهداشت از ایران در برابر تحریم‌ها حمایت می‌کند

مدیرمنطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت گفت: بدون شک سازمان جهانی بهداشت هر گونه همکاری لازم را با جمهوری اسلامی ایران خواهد داشت و ما از هیچ گونه حمایتی دریغ نخواهیم کرد.

سازمان جهانی بهداشت

به گزارش عیارآنلاین به نقل از تسنیم، علاء الوان مدیرمنطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت در جلسه آثار و تبعات سو تحریم‌های تحمیل شده بر ایران در حوزه سلامت با مهم دانستن تشکیل کارگروهی که مسئولیت بررسی آثار و تبعات سو تحریم ها را عهده‌دار است، گفت: برآورد و ارائه داده‌ها و اطلاعات پایه برای تخمین و تعیین میزان تاثیر تحریم‌ها بر سلامت مردم از اهمیت بسزائی برخوردار است.
من از کشوری(عراق) می‌آیم که مشمول تحریم‌های بین المللی زیادی از ابعاد مختلف بوده است. بدون شک سازمان جهانی بهداشت هر گونه همکاری لازم را با جمهوری اسلامی ایران خواهد داشت و ما از هیچ گونه حمایتی دریغ نخواهیم کرد.

گفتنی است: مدیر کل منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت در نخستین روز از اقامت دو روزه خود در جمهوری اسلامی ایران علاوه بر شرکت در این جلسه، با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، قائم مقام وزیر در امور بین الملل و معاونان این وزارتخانه دیدار و در دومین روز نیز با معاون اول رئیس جمهور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس شورای اسلامی شهرتهران و معاون شهردار تهران نیز ملاقات می‌کند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: