نظام رتبه‌بندی معلمان به مهرماه امسال نمی‌رسد

نظام رتبه‌بندی معلمان هنوز در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش قرار نگرفته و در کمیسیون‌ها بوده است؛ با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع امیدواریم هر چه سریعتر این کار انجام شود. تصویب آن هم به مهرماه امسال و سال تحصیلی جدید نخواهد رسید.

به گزارش عیارآنلاین، مهدی نوید ادهم، دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس و در پاسخ به این پرسش که «نظام رتبه‌بندی معلمان چه زمانی و در چه مرجعی به تصویب خواهد رسید؟»، اظهار داشت: یکی از احکام تحول آفرین سند تحول بنیادین، بحث طراحی و استقرار نظام رتبه‌بندی معلمان است.
بخشی از طرح اولیه این موضوع تنظیم شده است و باید ابتدا در شورای عالی آموزش و پرورش بررسی و مصوب شود، سپس به مراجع بالادستی برود.
نظام رتبه‌بندی معلمان هنوز در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش قرار نگرفته و در کمیسیون‌ها بوده است؛ با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع امیدواریم هر چه سریعتر این کار انجام شود.
نوید ادهم در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه «در گذشته گفته می‌شد که نظام رتبه‌بندی معلمان تا مهرماه امسال تصویب و اجرایی خواهد شد، اما هنوز خبری از تصویب آن نیست؛ آیا این موضوع به مهرماه امسال خواهد رسید؟»، تصریح کرد: این کار یک مقداری تأخیر خواهد داشت، چون از آن موضوعات حساسی است که نباید روی آن تعجیل کرد تا توافق جمعی روی آن اتفاق بیافتد.
تصویب نظام رتبه‌بندی معلمان به مهرماه امسال و سال تحصیلی جدید نخواهد رسید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: