۶ شهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۵

واکنش به اظهارات وزیر راه/ توقف مسکن مهر تنها با مشورت مجلس

هر گونه تصمیم در مورد طرح مسکن مهر باید با مشورت مجلس و کمیسیون عمران صورت گیرد چراکه شتاب زدگی در این مورد عواقب مثبتی در پی نخواهد داشت.

مجلسبه گزارش عیارآنلاین، حمیدرضا پشنگ،  عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به اظهارات وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اینکه طرح مسکن مهر باعث افزایش نقدینگی در کشور شده است، گفت: متاسفانه به نظر می‌رسد مشاورین وزیر راه و شهرسازی در مورد مسکن مهر به وی آمارها و آدرس‌های اشتباهی داده‌اند چراکه طرح مسکن مهر به هیچ عنوان باعث افزایش نقدینگی در کشور نخواهد شد.

در مورد توقف و یا ادامه طرح مسکن مهر نیاز به کار کارشناسی دقیقی داریم که کمیسیون عمران مجلس در این خصوص مطمعنا دخالت جدی خواهد داشت.

طرح مسکن مهر را نمی‌توان به طور کامل از ریشه قطع کرد، هرچند در پروژه مسکن مهر ابهامات و ایراداتی وارد است اما اینکه از اساس و ریشه چنین طرحی را قلع و قمع کنند، قابل قبول نیست.

هر گونه تصمیم در مورد طرح مسکن مهر باید با مشورت مجلس و کمیسیون عمران صورت گیرد چراکه شتاب زدگی در این مورد عواقب مثبتی در پی نخواهد داشت.

اگر آخوندی وزیر راه و شهرسازی برنامه و سازو کار دیگری برای ادامه طرحی همانند مسکن مهر دارد باید ارائه کند، در غیر این صورت صرف نظر کردن از چنین طرحی ناگوار و اشتباه است.

در حال حاضر صحبت از عدم برنامه مناسب از سوی وزیر راه و شهرسازی عاقلانه به نظر نمی‌رسد، چراکه آخوندی اطلاعات کافی و جامعی از مسکن دارد و به طور حتم در ۱۰۰ روز آینده عملکرد وزیر راه و شهرسازی مشخص خواهد شد.

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: