۲ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۶

شکایت وکیل پاکستانی از دولت برای تکمیل خط لوله صلح

به گزارش عیارآنلاین به نقل از تسنیم، با شکایت یک وکیل پاکستانی از دولت پروژه خط لوله صلح به دادگاه رفت. هدف از این شکایت تحت فشار قرار دادن دولت فدرال برای تکمیل سریعتر این پروژه است. درصورت تکمیل نشدن این خط لوله در موعد مقرر، پاکستان باید به ایران ضرر و زیان پرداخت کند. احمد […]

به گزارش عیارآنلاین به نقل از تسنیم، با شکایت یک وکیل پاکستانی از دولت پروژه خط لوله صلح به دادگاه رفت. هدف از این شکایت تحت فشار قرار دادن دولت فدرال برای تکمیل سریعتر این پروژه است. درصورت تکمیل نشدن این خط لوله در موعد مقرر، پاکستان باید به ایران ضرر و زیان پرداخت کند. احمد مسعود گوجر، وکیل پاکستانی که این دادخواست را ارئه کرد در این باره گفت، پاکستان از ابتدای سال 2015 در صورت عدم تکمیل پروژه مجبور خواهد شد روزانه 3 میلیون دلار به ایران غرامت بپردازد.

این وکیل پاکستانی افزود، دخالت آمریکا در امور داخلی پاکستان نقض حاکمیت این کشور است و دولت پاکستان نباید تسلیم چنین درخواست هایی شود.

وی خواستار صدور حکمی شد که بر اساس آن دولت فدرال ملزم شود تمام اقدامات مورد نیاز تکمیل این پروژه انجام گیرد و کار بر روی پروژه انتقال گاز ایران به پاکستان فورا از سر گرفته شود.

تلگر

برچسب‌ها:

چهره‌

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: