۳۰ مرد ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۷

رشد ۱۶ درصدی تولید فولاد ایران

انجمن جهانی آهن و فولاد در جدیدترین گزارش خود از افزایش حدود ۲ درصدی تولید فولاد ایران در ۷ ماه نخست سال جاری میلادی خبر داد.

فولادبه گزارش عیارآنلاین به نقل از تسنیم انجمن جهانی آهن و فولاد در جدیدترین گزارش خود از افزایش حدود ۲ درصدی تولید فولاد ایران در ۷ ماه نخست سال جاری میلادی خبر داد.

تولید فولاد ایران در ماه های ژانویه تا جولای ۲۰۱۲ بالغ بر ۸.۵۱۲ میلیون تن اعلام شده بود. این رقم در ماه های ژانویه تا جولای امسال به ۸.۶۶۲ میلیون تن رسیده که بدین ترتیب افزایش حدود ۲ درصدی داشته است.

افزایش تولید فولاد ایران در سال ۲۰۱۳ در حالی است که کشورهای غربی این صنعت را تحریم کرده و فروش تجهیزات و مواد اولیه ساخت فولاد به ایران را ممنوع نموده اند.

بر اساس این گزارش در ماه جولای امسال نیز تولید فولاد ایران نسبت به ماه قبل از آن با رشد ۱.۵ درصدی و نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد قابل توجه ۱۶ درصدی مواجه شده و به ۱.۳۰۲ میلیون تن رسیده است. تولید فولاد ایران در ماه ژوئن بالغ بر ۱.۲۸۴ میلیون تن و در جولای سال گذشته ۱.۱۲۲ میلیون تن اعلام شده بود.

تولید فولاد جهان در جولای ۲۰۱۳ نیز با رشد ۳ درصدی نسبت به ماه قبل از آن مواجه شده و به ۱۳۲.۳ میلیون تن رسیده است. تولید فولاد جهان در ماه ژوئن به ۱۲۸.۶ میلیون تن رسیده بود.

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: